Het is is zover. We mogen los van ome Ronald. En omdat de leden van PowNed de belangrijkste mensen van PowNed zijn, beginnen we subiet met de verkiezing van de oh zo onmisbare PowNed Ledenraad; De raad die in feite de baas is van PowNed! We zoeken 20 PowNed leden om onze ledenraad te vormen. Als jij lid wilt worden van de PowNed Ledenraad, en dat wil je, kun je je verkiesbaar stellen. En dat doe je door campagne te voeren op Powned.tv Dat werkt heel simpel. Stuur je CV met gloedvol motivatieverhaal en campagnefilm of foto naar redactie@powned.tv Dan zetten wij dat online. Je kunt dus niet als anoniem lafbekje de ledenraad in. Sluitingsdatum van de inzendingen is 1 december. Vanaf dan kunnen de leden op jou stemmen op powned.tv. Is dat alles? Nee, er zijn wel enkele voorwaarden.
Je dient lid te zijn van PowNed, je mag geen lid zijn van het bestuur of de RvT van PowNed, je mag geen werknemer zijn van de vereniging, je mag geen werknemer of bestuurslid zijn van een andere omroep en je mag tenslotte geen lid zijn van de ledenraad van een andere omroep.
De ledenraad wordt voor 4 jaar gekozen. Daarna mag je nog een keer herkozen worden als je nog zin hebt. Voor de letterneukers... onze statuten staan in ons beleidsplan.
Levert het nog wat op? Niet in geld, maar reken wel op meer dan goede verzorging tijdens de ledenraad-bijeenkomsten. En je bent straks samen met 19 anderen baas van een publieke omroep. Heb je ook nog eens wat te melden op een verjaardag. Dusss, Wil jij wereldheerschappij. De Ledenraad is er voor jij!
Herinner vriend en vijand eraan om lid te worden van PowNed. Want we mogen dan misschien 60.000 leden hebben, over vijf jaar hebben we er 150.000 nodig om te mogen blijven uitzenden. En we willen de grootste worden. Waarom? Gewoon omdat we ervan overtuigd zijn dat het kan!
En nee, we zullen deze gegevens voor geen enkele ander doel gebruiken dan om genoemd mailtje te versturen.
Reacties
-Wat schuift het?
-Hoe vaak?
-Moet je er voor in Nederland wonen?
kapotte_stofzuiger | 09-11-09 | 21:06
Ik háát verjaardagen!
gentle giant | 09-11-09 | 21:32
harlol wee diegene die dit in zijn cv durft te smijten...
ineens weet je het;je downgrade je cv en verlaat de rotary
43 | 09-11-09 | 21:32
Ik ga wel een gooi doen. Lijkt me hardstikke leuk.
Cortes | 09-11-09 | 21:34
Suc6 voor de mensen die het gaan proberen.
Stolker | 09-11-09 | 21:54
Geen geld? Wtf?! Lol43 | 09-11-09 | 21:32
*voor niks lekker annoniemp lafbekje blijft*
Stroopdoos | 09-11-09 | 22:08
Iets meer info zou inderdaad niet verkeerd zijn.
Wat wordt er verwacht?
Waar wordt je verwacht?
Hoe vaak moet je aan het werk?
Remlicht | 09-11-09 | 23:18
Goed dat jullie het eerst aan de leden vragen, maar heb zelf wel betere dingen te doen.
SaNDR | 10-11-09 | 08:54
Nou dat belooft wat, die verkiezing. Het enthousiasme van de leden is overweldigend.
David Rietveld | 10-11-09 | 10:38
Wie zegt dat GS/powned de Naw gegevens in de CV´s niet doorverkoopt. Eerst maar eens leren dat solliciteren van twee kanten komt en dus netjes terugschrijven, dan pas hopen op gemotiveerde mensen.
Bluebook | 10-11-09 | 16:05
interessant interessant interessant. Ben benieuwd wie powned en daarmee hilversum gaat domineren. Ikzelf ben te jong dus dat gaat hem niet worden. Hoop dat het mensen zijn met ervaring en die niet inschikken en er voor zorgen dat powned niet door hilversum met een kussen zacht gesmoord wordt. Kortom rechte rug, kin naar voren, etc. etc. bla bla bla.
mantora | 10-11-09 | 22:20
Marianne says:
Workload voor de PowNed ledenraad: minimaal 1 maximaal 4 keer per jaar bij elkaar komen schat ik nu in. Soms wat lezen van tevoren.
groenlinks wil meedoen:
www.davidrietveld.nl...
Mijn dingetjes worden schijnbaar al herjorist voor ik op >post www.google.nl...
43 | 11-11-09 | 06:13
Moeilijk, moeilijk lijkt me opzich wel leuk maar anoniem lafbekje blijven is ook zo lekker.
Tevens heb ik weinig zin om mijn c.v. op te sturen.
metalj | 11-11-09 | 14:59
Een beetje meer duidelijkheid is wel lekker:
Hoe vaak moet je wat waar doen en vanaf wanneer?
Er wordt wel erg uitgegaan van het feit dat er slechts lafbekjes te vinden zijn in reaguurderswereld. Ga zo door.
Biep | 12-11-09 | 19:03
Dit geld ook voor 14-jarige rotjochies zoals ik?
Paddeneter | 12-11-09 | 20:15
Ach, iemand met met kwaliteiten heeft dit natuurlijk niet nodig. Derhalve zie ik ook het nut er niet van in om mijzelf beschikbaar te stellen. Ik ben overigens wel lid van powned, dat dan weer wel :)
*Zo, begint al aardig te stinken hier :)*
Kris | 12-11-09 | 21:28