In een jaar tijd heeft de politie in Den Haag 91 ‘onvindbare criminelen’ opgespoord.

In een jaar tijd heeft de politie in Den Haag 91 ‘onvindbare criminelen’ opgespoord.

Dat zijn veroordeelden die nog een straf hebben openstaan. In de regio Den Haag gaat het in totaal om zo’n zevenduizend personen. Om hen te vinden, heeft de politie het EVA-team (Executie Vonnissen Afgestraften) opgericht. Het team zal drie jaar actief zijn, waarvan er nu een jaar verstreken is, weet het AD.

Reaguursels

-weggejorist-

91 van de 7000 maar liefst 1.3%... Ik zou me kapot schamen in een hoekje gaan zitten en heel hard werken, overwerken en weekenden thuis werken. En helemaaaal niet dit in het nieuws laten komen.

91 op 1 jaar tijd?

Zowhee, dat betekent dat er over 2 jaar minstens nog 6700 'onvindbaren' zijn.
Nou ja, laten we het er maar op houden dat dat de Nederlandse versie van 'The Untouchables' gaat worden.

Klopt dat wel 7000 ? Dan kom je landelijk al snel op 100.000 voortvluchtigen...

Airmen.... Iets met een rekenfoutje?

Dan doen ze er dus 2654 jaar over? Knap werk!

Politie pakt dus vindbare boeven.

Airmen | 06-08-11 | 10:43 |
Uw wiskunde rammelt een beetje maar uw punt blijft staan, 't is niet bijzonder veel.

Airmen | 06-08-11 | 10:43 |
Schaam je.
Ook het politieteam mag zich schamen voor de schamelijke opbrengst.

Hopen dat er schoffels genoeg zijn.

oeps, per ongeluk druk ik op niet ok bij Airmen.. sorry ....

Airmen | 06-08-11 | 10:43 | niet ok!

nog even maal 100 vriend ...

EVA noemde wij vroeger Gestapo (godwin).
FF serieus, die gasten doen goed werk.

Ze kunnen deze onvindbare natuurlijk ook gewoon laten verdwijnen, want ze bestonden toch al niet.

Wauw mensen, vergeet mijn som. Haha, ik schaam me. Ik stop per direct met alcohol.

Airmen | 06-08-11 | 10:47 | niet ok!

Neem dan meteen Rutte en die homo van het CDA mee naar de AAA.

Waarom lopen er überhaupt zoveel van rond, alleen al in Den Haag?
Gewoon een kwestie van niet op komen dagen voor je dagvaarding na je voorarrest en een kans van een op duizend dat ze je komen oppikken?
Zijn die mensen allemaal ergens ondergedoken / zonder vaste woon- of verblijfsplaats of gooien ze gewoon de justitiële post bij het huisvuil? *vragen*

Jacobse & Van Es alsnog achter de tralies ?

Den Haag heeft 560000 inwoners, daar zouden er dus 7000 van onvindbare criminelen zijn? Dat acht ik onwaarschijnlijk, staat er niet toevallig een 0 te veel en moet het 700 onvindbare criminelen zijn?

Wie durft van dit resultaat melding te maken zonder zich kapot te schamen. Ze waren dus blijkbaar niet onvindbaar maar wellicht is er te weinig naar gezocht. Ik denk dat er helemaal niet naar gezocht is.

Nou,nou wat een daadkracht, gemiddeld 8 per maand = 2 per week
Maar gelukkig mogen ze het nog 2 jaar proberen.

1,3 % dat is bijna op niveau van de 2 % opgeloste misdrijven. Het Haagse niveau laat te wensen over.

Airmen | 06-08-11 | 10:47
....
alcohol? Ik d8 dat je stoned was.....

netniet | 06-08-11 | 10:50

alles van er op "Het Haagse niveau" gebeurt ligt op 1,3-2 %..
Behalve "stelen van de burger" ligt op 300 %+

alles van er op= alles WAT er op

Een tip:
- bijstandsregister raadplegen ( en onmiddellijk blokkeren en opwachten bij sociale dienst)
- paspoorten natrekken (vertrokken naar buitenland)
-
Kom je al snel op 91 per dag.

Ah. Behalve een minimale pakkans en bij arrestatie meestal vrijspraak of een geringe straf, zijn er dus ook nog eens 6909 van de 7000 veroordeelden die hun strafje nooit ondergaan.
Geen wonder dat criminelen en kansentuig zich gedragen alsof zij de baas zijn op straat.

Die 91 criminelen hadden allemaal een verkeersboete niet betaald?
We gaan toch niet beweren dat oom agent achter echte criminelen aangaat? Veel te gevaarlijk voor ze.

In mijn wijk wonen 6000 mensen. Pak op, die bende en je mist er nog 1000.

Hoeraaaa 91 van de 7000! Dat is gewoon 0.013%.
.
Zegt dit iets over het moderne rekenonderwijs? Lagguh!
(Maar goed dat u een nickname hebt.)

klaretaalzeewolde | 06-08-11 | 10:53

Misschien moesten we die troep met een grote schep afsteken de Noordzee in ?

Pierre de la Cloche | 06-08-11 | 11:05 | niet ok!
Het zegt meer iets over mij. Ik heb een zware nacht gehad en dacht even bijdehand een sommetje te doen en vergat x100. Maar als je op powned een foutje maakt zijn er gelijk een aantal geniale onsterfelijke mensen die direct gaan generaliseren. Maar dat is uw recht natuurlijk.

Ze zijn niet voor niets onvindbaar(!)

Pierre de la Cloche | 06-08-11 | 11:05 |
Maar dan nog zou ik niet erg trots zijn op 1,3% van de criminelen terugvinden die je kwijt bent...

Hoe is het mogelijk dat een veroordeelde het voor elkaar kan krijgen simpelweg zijn straf te ontlopen?
Waarom worden die figuren (tussentijds) losgelaten?

Meer info:
www.shaker-media.eu...

in het team zitten 3 agenten. In de groep van 7000 zitten mensen die hun boetes niet betaald hebben en ernstiger. Ze richten zich met name op een groep van enkele honderden mensen. Als die 91 onderdeel zijn van die enkele honderden, dan is het een redelijk succes.
De mensen met de zwaarste openstaande straffem, of met de meeste openstaande boetes zullen wel het beste zijn in het verbergen.
Daar 20% van oppakken (uitgaande van 500 mensen) is een redelijk succes.
Anderzijds 91/3 = 30 per agent -> minder dan 3 gemiddeld per maand. Dat werk is dus vrij frustrerend.

Hoe groot is dat Team vind ik eigenlijk ook een relevant gegeven om te weten. Want 1,3% is op het oog niet veel. Met een beetje geluk heb je na 3 jaar dus 4% te pakken.

Ook hier geldt waarschijnlijk dat er geen prioriteit is. Waar die prioriteit wel ligt is me onduidelijk...het zal toch niet allemaal op gaan aan fltsen en beboeten?

Trots op ze!

wat kost dat?

politie = corrupt

Mij vinden ze altijd als ik eens 5km/uur te hard rijdt.

Airmen | 06-08-11 | 10:43 | niet ok!
.
Sukkeltje toch... Als je dan toch zo wilt kankeren op Vrouwe Justitie, zie dan wel dat je je huiswerk goed doet. Want nu kom je wel heel slecht over! xD

wow wat een nieuws de agentjes doen eindelijk hun werk !!

hulde voor meneer en mevrouw de agent , dikke duim hoor !!

Die fietser zonder licht was er 1 van zeker?

pic komt me bekend voor.

Zijn die ambtenaren nu trots op dit resultaat ?????

Reacties op dit artikel zijn gesloten