Tussen januari 2011 en juli 2011 lag internetbankieren van de ING er 17 minuten per dag uit.

Klanten van ING hebben het de afgelopen dagen niet gemakkelijk gehad wat betreft het internetbankieren. Ook in het begin van 2011 ging ING een stuk vaker offline dan andere banken.

Uit cijfers van uptrends.com, een websitemonitor, blijkt dat de website van ING er tussen het begin van 2011 en 31 juli 2011 gemiddeld zeventien minuten per dag uit lag. De 'runner-up' qua slechtste sites was de Rabobank, met zeven minuten per dag, aldus RTL.

Ook vandaag was er weer een storing bij ING.

Reaguursels

Schrijf je toch even een acceptgiro? Ik snap niet dat mensen zo moeilijk lopen te doen. Alsof mensen niet meer weten wat pen en papier is.

Snap niet zo goed waarom iedereen zo loopt te zaniken.

De site van ING is een product. En producten gaan nog wel eens kapot. Daar kun je niets aan doen.

Ik zou wel eens langs willen gaan bij de grootste zeikerds en dan met een ouderwetse liniaal in de hand achter hun rug gaan staan, net zo lang totdat zij een fout maken en dan PATS.

Ja, de ING dacht dat de website vanzelf uptodate bleef, en heeft daarom de meeste ICT-ers ontslagen, want zware aanslag op bonussen top, maar even buiten de waard gerekend...

Firstblood | 25-01-12 | 19:42 |
Papier is dat spul dat uit je printer komt. Maar wat is een pen?

Ach ach ach wat een hetze tegen de ING weer. Ik gebruik elke dag internetbankieren met de app en heb 1x niet in kunnen loggen. WAT EEN DRAMA. Ik ben dik tevreden over ING

Zeiken doen we omdat het moet. Als we niet zeiken wordt het NOOIT beter. Bij de rabobank werkt het wel fatsoenlijk en heb ik zelf nooit last van storingen. Dus.... als ik bij de ING zat was ik daar snel weg!

Mutaahh | 25-01-12 | 19:47
Typerend. U bent zeker ook zo'n type dat zich op een zaterdag avond helemaal radeloos zou voelen als de provider het niet zo doen, en u geen Voice of Holland zou kunnen zien.

mm nog nooit last gehad bij de Rabo..

@Firstblood | 25-01-12 | 19:42 |
je hebt alleen niet zoveel aan een acceptgiro bij een spoedbetaling. als je al jaren gewend bent aan de snelheid van internetbankieren, dan is het heel vervelend als er storing is. Veel mensen hebben niet eens meer acceptgiro's of andere formulieren in huis.

Gras is groen, water is nat.

Zit eens niet zo te zeiken @ Powned. Wat proberen jullie nu allemaal te bereiken met 100x een artikel dat de ING problemen heeft?

Toch maar overgestapt. Mooi moment. En nieuwe bank is goedkoper, en "zegt" duurzamer te zijn.

Hé meneer de ING directeur!
Het ICT werk ook naar China gebracht?
Lekker goedkoop die Chinezen, hè?

Het beste plan ooit om Postbank samen te voegen met ING.
Van dit geniale plan, plukken wij nog steeds de vruchten.


@Razendsnel | 25-01-12 | 19:54
ING omzeep helpen...

Razendsnel | 25-01-12
Razendsnel je geld weggehaald zeker bij die kutbank.

@BlackDeathMetal
Onder welke steen heb jij gelegen? Ten eerste is het sowieso niet handig om op het allerlaatste moment te willen betalen en ten tweede kan je een spoedbetaling gewoon op ieder ING kantoor uitvoeren;)
Ga nu maar weer herhalingen van TVOH kijken..!

@Moi | 25-01-12 | 19:56
Nee, niet China maar veel erger. Ze hebben een bindend ICT-contract met Atos Origin tot 2014 of 2013. Het zijn nitwits maar wel lekker goedkoop!

@Nacho_Vidal | 25-01-12 | 19:43 | niet ok!
Een product waar je voor betaald bedoel je. Van dat geld willen we wat terug zien als dat mag.

@Student007 | 25-01-12

Spoedbetaling voor niet minder dan ....hou je goed vast, 16 euro service kosten.

Volgens mij hebben die ook de meeste klanten. Logisch dus.

Goh nu de postbank samen is gegaan met de ing is er kennelijk niet veel veranderd. Mensen ontslaan, ze weer aannemen om de troep op te ruimen, opgeruimd en weer ontslaan en na een tijdje weer aannemen wanneer de troep weer teveel is geworden. Ach, het is vooral triest voor de medewerkers die via mail en telefoon weer een bak bagger over zich uit geschreeuwt krijgen. Ben blij dat het mijn bank niet is!

@ Firstblood / 19:42
Dat is makkelijk gezegd, sinds dat gelazer met de Grieken kom ik continu acceptgyros te kort

Mag ik u er aan herinneren dat je voor internetbankieren gewoon moet betalen. De verwerking van papieren overschrijvingen duurt ong. 1 week.

Oud nieuws? Cijfers van eind juli vorig jaar?

Iets willens en wetens kapot proberen te maken?
Al 40 jaar bij bij club, geen klachten,tief op a.u.b.

Die naar boven slingert.

Allemaal leuk en aardig dat sommigen hier vinden dat er gezeken wordt, maar het is echt te bizar voor woorden hoe vaak ING faalt met hun internetbankieren. Tuurlijk, voor de meeste particulieren boeit dit niets, of zou het niet moeten boeien, maar vooral voor (kleine) ondernemers lijkt het me vrij zuur. ING, kap eens met excuses en zorg gewoon dat je die shit op orde krijgt.

@ Gnoom

Een ondernernemer en op tijd betalen, denk even na. Dank u.

@Anarki | 25-01-12 | 20:11
Ghehehe ook jou info klopt niet! 8 euro is de prijs..
Of je wacht gewoon even en je kan het fijn zelf betalen omdat de storingen elke keer met een halve dag opgelost waren..!

Het zou me niks verbazen als op de achtergrond de oude Postbank-systemen het laten weten. Want de Postbank was, als het ging om standaarden, stronteigenwijs. Andere bankrekeningnummers (P......), en een hopeloos verouderd systeem met TAN-Codes. Alle andere banken volgden de standaarden die internationaal waren, en ook beveiligd, wel.

Gnoom | 25-01-12 | 20:41 |
Pinautomaten vallen ook wel eens uit.
Rabobank met onderhoud en vijandige aanvallen.
De Ing heeft ook problemen,nou en ik wacht wel een uurtje.
Ik bankier bij beide en het gaat tot nog toe prima.
Het enigste wat voor mij een ergernis is dat na het overnemen van de Postbank alles zakelijk een stuk duurder geworden is.

Het schijnt dat ING draait op ICT apparatuur van wel '20 a 30' jaar oud omdat een investering in compleet nieuwe ICT gewoonweg te hoog zou zijn. Dus niet zo verwonderlijk dat ze zo vaak offline liggen..

Weet je wat ze bij die banken moeten doen... ? Gewoon lekker de problemen blijven managen. Dan worden ze zeker een keer opgelost. 88mio vandaag bij de Rabo in West Brabant. Falen met een Internet App. En maar managen met die dikke nekken. "het is wel zo dat we een verzameling van Internet systemen hebben, zodat het altijd even goed kijken is waar het dan precies zit" aldus meneer Koutstaal ubermanager ING. Meneer mijn advies neem een monitoringsysteem zodat je niet hoeft te kijken waar het precies zit !

@Blofeld
Ja ik denk ook dat ze om commodore 64's draaien...

ja dus... ligt de ing er een half dagje uit, verplaats je je werk een beetje...

gezeik op ing, tan codes etc etc is irritanter dan de ing zelf. wat wil je dan? de hele dag papieren prutsels op de bus doen en een paar dagen wachten tot iets is overgeschreven? een kwartier met je rabopassreader aan het kloten zijn en 20 codes overnemen?

geef mij maar lekker de ing, die 17 minuten per dag vult mn rechterhand wel.

Ik ben van kinds af aan al klant bij de Rabobank. Altijd erg tevreden gehad. Internetbankieren doe ik ook al een jaar of 8. Geloof dat ik in al die tijd 2 of 3x uitval heb gehad; meestal niet langer dan een uurtje.

Daar kan de ING-bank wat van leren.

Gebruik nu al meer dan 4 jaar ING, nog nooit problemen mee gehad. Overdrijven is ook een vak.

Reacties op dit artikel zijn gesloten