In de peiling van Maurice de Hond heeft de PVV van Geert Wilders er deze week drie zetels bij gewonnen.

In de peiling van Maurice de Hond heeft de PVV van Geert Wilders er deze week drie zetels bij gewonnen, waar de VVD van Mark Rutte er drie verliest.

De PVV staat daarmee negen zetels voor op zowel de VVD als de PvdA. Die partijen staan in de peiling op 25 zetels (voor de VVD zes minder dan in de Tweede Kamer, voor de PvdA vijf minder), waar Wilders op 34 zetels staat. Dat zijn er tien meer dan bij de Tweede Kamerverkiezingen van 9 juni.

Breuk

Het CDA staat op hetzelfde - historisch lage - niveau als vorige week: vijftien zetels. In de Kamer heeft het CDA er momenteel 21. VVD, PVV en CDA hebben bij De Hond samen nog maar 74 zetels, evenveel als paars-plus. De Hond hield zijn peiling deze week op vrijdag na de ruzie in de CDA-fractie en op zaterdag, toen de breuk in de formatie een feit was.

Reaguursels

Nu nog tweede kamerverkiezingen...

Daarom dus nieuwe verkiezingen!

Nederland pikt het linkse lullen niet meer. Bij de Vara zijn ze daar nog niet achter.

Dat er verschuivingen tussen de VVD en PVV zullen plaatsvinden was l duidelijk. Dit is dus geen verrassing. Wat ik veel interessanter vind is dat de rechtse "meerderheid" van 76 er niet meer is.

Nieuwe verkiezingen zouden dus niks oplossen, zowel linksom als rechtsom is er dan geen meerderheid te behalen, terwijl dit nu rechtsom wel het geval is.

Zucht, vermoeiend hoor als ik steeds zowel bij Spitsnieuws als Powned moet schrijven. Kunnen jullie geen autocopy toevoegen?

Mooi, maar wat is hier nog van te maken? CDA gaat PVV-VVD echt niet gedogen...

Oh nee, straks gaat ook Die Tageszeitung schrijven dat Nederland aan populisme lijdt.

@Datkanikvéélbeter! De rechtse meerderheid is er nog, met behulp van de SGP.

Volgens Frits Wester gaan nieuwe verkiezingen er niet komen althans, voorlopig niet. Te veel gedoe om dat in gang te zetten. En als Frits het zegt dan is het zo.

Op de een of andere manier moet het gewoon mogelijk zijn om op een coalitie te stemmen, zou volgens mij veel beter zijn, ik ben er alleen nog niet uit hoe dat zou moeten.

@Bertie Wooster middels paarse, rode, groene en blauwe potloden.

blist3r | 05-09-10 | 12:27 |

Alleen Heerschapij!

blist3r | 05-09-10 | 12:28 | niet ok!
Maar zo'n meerderheid is niet serieus te nemen. VVD heeft misschien wel steun gezocht maar om er ook mee te gaan regeren gaat volgens mij zelfs de VVD een stapje te ver.

zucht

Wat heb je aan een meerderheid als geen enkele partij met je wil regeren? Waardeloze peiling dus.

10 zetels winst voor de PVV? is dat de politiek van tegenwoordig dat als je alleen al wegloopt( Geert wist als rasacteur de waarheid weer goed te verdraaien, hij wist van tevoren dat er maar iets moest gebeuren voordat die meerderheid weg was) dat je er 3 zetels bij krijgt. Onvoorstelbaar.

Bovendien komen er geen nieuwe verkiezingen. Dat is echt de aller laatste noodgreep. Als alle mogelijkheden al vier of vijf keer mislukt zijn. Dan pas zijn nieuwe verkiezingen echt mogelijk. Grappig verder dat de PVV aanhangers een positieve peiling wel serieus nemen maar als er een peiling is die negatief werkt dan is het meteen die "rode Hond" weer. Consequent hoor.

wilders is zeker slim regeren kan um de kop kosten het cda heeft het slecht gespeeld en de troeven uit handen gegeven

Vroeg of laat komt Wilders er wel!

"...is dat de politiek van tegenwoordig dat als je alleen al wegloopt dat je er 3 zetels bij krijgt. Onvoorstelbaar.
Insure | 05-09-10 | 12:37 |
Ach ja, de PvdA blies het laatste kabinet op en die kregen er 10 zetels bij. Onvoorstelbaar inderdaad. Overigens, het is wel te begrijpen dat Wilders de stekker eruit trekt als het CDA zo instabiel is. Beter nu dan over een paar weken.

Laat Rutte nou lekker dat regeerakkoord schrijven en Geert daar vervolgens inhaken, dan hangen we lekker rechts met zijn allen.

Allemaal van die adeptjes die 'daarom dus nieuwe verkiezingen' roepen, snappen er blijkbaar niets van. Je kan niet ineens nieuwe verkiezingen houden alleen maar omdat het je even uitkomt.

Je zal zien dat de acties van bijv. Klink, na het tot rust komen van het geheel, best gewaardeerd gaat worden. En dat het extremisme van Wilders, zelfs zijn achterban zal gaan vervelen.

Bij verkiezingen trekt men altijd weer bij. En aan deze peilingen heb je heel weinig houvast.

en.wikipedia.org...

geert is goed bezig op naar het stemmen

Heel opmerkelijk is dat de Hond schrijft dat de PVV een potentieel electoraat heeft van 50 zetels (het hoogste ooit en ook veel hoger dan van alle andere partijen). Die 50 zetels vertegenwoordigen ongeveer 4 miljoen kiesgerechtigden (12 miljoen). Schrappen we uit die 12 miljoen de niet-westerse allochtonen (1 miljoen), en de traditionele SP, PVDA, GL communisten (3 miljoen), dan mogen we bijna concluderen dat half autochtoon Nederland achter de PVV staat.

Je kan verkiezingen uitschrijven tot je een ons weegt, een rechtse meerderheid zonder CDA komt er nooit. Wilders heeft zijn kans vergooit net als Marijnissen in de vorige verkiezingen. De PVV zal net als de SP altijd een roeptoeter partij in de 2e kamer blijven tot Wilders met pensioen gaat.

Ik ben wel klaar met Wilders.
Hij had een kans om veel van z'n ideeën te verwezenlijken, bijvoorbeeld door zich even groots op te stellen ten dienste van een hoger doel en een keertje niet naar NY te gaan. Niet omdat het moet, maar omdat het kan. En het was zeker niet gezegd dat rechts op voorhand zou sneuvelen. De SGP was er ook nog.
Hij wil gewoon niet regeren. Z'n ideeën kloppen voor een groot deel, het is alleen de verkeerde man, de verkeerde club. Weg met die vent. Hij belazert de kluit.

-weggejorist-

Als zelfs paars+ niet meer mogelijk is, kan niemand meer om Wilders heen. Een coalitie vormen van 5 of meer partijen zonder de PVV zal dan de doodsteek zijn voor het laatste restje vertrouwen in de democratie.

zum kotzen | 05-09-10 | 12:58
Waarom? Omdat 84,5% van de kiezers alles maar moet accepteren van een partij waar 15,5% van de kiezers op hebben gestemd?

bwahaha | 05-09-10 | 12:45 | niet ok!

Klink heeft weken naast Wilders onderhandeld. Dan is het niet echt chique om nu een brandbrief te schrijven. De eis van Wilders was niet meer dan terecht. Als de drie dissidenten de eis hadden ingewilligd, dan was het CDA met haar 21 zetels veel betrouwbaarder geweest.
Wat je overigens over die peilingen zegt, klopt ook niets van.
De PVV stond op 15 zetels in de peilingen en behaalde er 24. Nederland trekt bij? Klopt. Naar rechts.

''De PVV stond op 15 zetels in de peilingen en behaalde er 24. Nederland trekt bij? Klopt. Naar rechts''

Laat me niet lachen, de PVV is amper rechts te noemen.

Mag je aub de volgende keer ook een anti-stem op die zeikerd uitbrengen? Waar volstaat de VVD niet gewoon als je op een rechtse partij wil stemmen?

Daarom wil men dus vooral géén nieuwe verkiezingen. Want de angst is hoe groot Wilders dan weer wordt. Als Wilders angst zaait, is het vooral die angst. Of de andere partijen nog zelf betere oplssingen hebben voor wat Wilders op zijn wijze aankaart, is al lang niet meer aan de orde. Kennelijk weten de gevestigde partijen zich geen raad meer, anders zouden ze de PVV met nieuwe verkiezingen moeiteloos weg kunnen vagen.

(oplssingen --> oplossingen)

24 Wilders-soortigen in de oppositie.

.. Gruwel.

@FriescheDruiloor, alles beter dan jou linkse graaibende. Gelukkig zijn er veel Friezen die ook op de PVV hebben gestemd.

Veel Friezen lezen alleen de rode Leeuwarder Jip en Janneke Courant en worden dom gehouden over wat er werkelijk speelt in Nederland.

Ruuuuuuuuuuuuuuuddd! Sorry, ik bedoel: Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrt!

Kom maar op met die stembussen, ik flans er ook wel even een stem voor de PVV in! *Grote spijt heeft van zijn stem op de VVD afgelopen verkiezingen*

FriescheDruiloor | 05-09-10 | 13:14 | niet ok!
2 Maart verkiezingen voor de Provinciale Staten kun je pas echt gruwelen. Met deze peiling zouden dat naar verhouding 128 PVV'ers worden. Laten het er eens 90 worden dan wil ik de gezichten van bestuurlijk Nederland wel zien. En als er een linkse regering komt nu, tja...vul zelf je schatting maar in.

Er zaten meer dan drie dissidenten in het CDA. Ook mét het CDA is er geen rechtse meerderheid te vinden na nieuwe verkiezingen. En dat je die met de SGP wilt halen is natuurlijk tekenend voor de moderne liberaal. Ik blijf voorlopig dierenpoes stemmen.

Het zal er wel niet van komen, maar er zouden nieuwe verkiezingen moeten komen.

bosbaan | 05-09-10 | 13:22 | niet ok!

Ik weet heel goed wat er in Nederland speelt, maar de manier waarop Wilders oppositie voert, daar gruwel ik van.

U neemt meteen weer aan dat ik tegen al zijn plannen zou zijn.
Dat is een onjuiste conclusie, Wilders heeft natuurlijk gewoon goede plannen en geeft duidelijk aan wat het probleem in onze samenleving is.

@Harrie Nak | 05-09-10 | 12:55
dat is inderdaad goed nieuws, op naar de nieuwe verkiezingen.

*Is blij dat ie niet meer in NL woont*

jeanmondo | 05-09-10 | 13:08
Omdat ik het niets eens ben met de economische aanpak van de VVD, maar wel rechts ben. Bovendien ben ik anti-religieus, dus dan blijft er maar 1 ding over.

Er komen geen nieuwe verkiezingen, maar als ze er komen zie ik nog steeds geen meerderheid ontstaan met de PVV. De grootste zijn, je hebt er niks an verder.

Ik ben trouwens voor PVV in de regering (maar dan ook echt regeren he!) want de deceptie zou groot zijn voor PVV-stemmers. Daarom wil Wilders waarschijnlijk ook gewoon niet regeren (en gedogen is ook niet regeren, want nergens verantwoordelijkheid voor nemen).

@Zeepstra | 05-09-10 | 12:58 |
U klinkt als een verwend kind dat zijn gewenste derde snoepje niet krijgt. Als je achter de ideeën van de PVV staat zul je die partij toch echt wat langer de kans moeten geven (ze bestaan pas net!). Bovendien is er ook helemaal geen alternatief op het moment.


Mensen moeten eens rustig de zaken gaan bekijken i.p.v. zo overdreven reageren.

"Schrappen we uit die 12 miljoen de niet-westerse allochtonen (1 miljoen), en de traditionele SP, PVDA, GL communisten (3 miljoen), dan mogen we bijna concluderen dat half autochtoon Nederland achter de PVV staat."
Harrie Nak | 05-09-10 | 12:55
Waarom daar stoppen? Streep gewoon alle niet-PVV-stemmers weg, dan is heel Nederland voor de PVV. En als je alle PVV-stemmers wegstreept, is niemand voor de PVV. Dus.

Weer meer zetels voor de PVV, hulde!
Als de politieke correctheid nu niet door heeft dan men af wil van de islam dan weet ik het niet meer.

Ze moeten wat aan het systeem veranderen. Zodat bv de twee grootste partijen verplicht samen moeten werken ofzo. Dat is misschien niet direct haalbaar. Maar er moet iig iets komen waardoor partijen elkaar niet over één punt dwars kunnen zitten. En het land 90 dagen stuurloos kunnen laten. Misschien moeten we afspreken dat ze niet betaald worden zolang er geen coalitie is?

@ Art Vandelay Ultor | 05-09-10 | 13:51
Wilders had juist geduld moeten hebben en het ontwerp-regeerakkoord een kans moeten geven. Maar dat heeft hij niet gedaan door in het zicht van de finish de stekker eruit te trekken. Ik had weleens willen zien wat hij eruit gesleept zou hebben - nu blijft het gissen. Ik had weleens willen weten waar die drie CDA-ers straks dan tegen zouden stemmen - op straffe van uiteenvallen van die partij. Maar Wilders heeft die kans laten lopen en het CDA kan de rijen sluiten.
Hij heeft twee keer serieus dichtbij regeringsdeelname gezeten. Recent dus, en eerder in de formatie toen hij met Rutte een rechts blok had kunnen vormen dat alleen gepasseerd had kunnen worden door de onrealistische Roemer-variant. Maar hij wil niet of durft niet. Ik ben niet ongeduldig en hoef ook geen derde snoepje, maar wil nu wel eens uitzicht op een regering na 88 dagen en 100 mln staatsschuld erbij per dag.

En het alternatief? Hm, als iedereen die PVV stemde nou eens VVD of CDA had gestemd. Hadden we op 16 juni een CDA-VVD regering gehad hetgeen altijd beter zou zijn geweest als ieder ander scenario dat nu in het verschiet ligt.

@Zeepstra | 05-09-10 | 14:07 |
Dat is nooit een acceptabel alternatief voor iemand die echt van mening dat de PVV als enige partij de vinger op verscheidene zere plekken legt.


Face it, Klink c.s. hebben dat kabinet gedwarsboomd en zijn zonder enige twijfel de hoofdverantwoordelijken. Het leeuwendeel van de schuld bij Wilders leggen is waanzin na alle aanvallen die hij van dat deel van het CDA heeft moeten verdragen en het doet me twijfelen aan uw motief.

@Emsarrev

Lol. Elke keer als het de PVV'ertjes niet zint halen ze de PVDA er weer bij. Iedereen wist toch dat het CDa en de PVDA al langer over straat aan het rollenbollen waren. Je kan van de PVDA heel veel zeggen, maar het was volkomen terecht dat Bos er toen de stekker uit trok. Ze hebben toen wel goed de rug recht gehouden.

Misschien moet het CDA en Balkenende in het bijzonder zich maar eens achter hun oren krabben waarom het nu komt dat al vier kabinetten lang hun coalitie partners gillend gek weg rennen. Maar ja PVDA is makkelijk om hier te bashen. Stel je eens voor dat er mensen zijn die iets tegendraads roepen.

De PVDA neemt tenminste verantwoordelijkheid. De PVV heeft dan in Den Haag en Almere ontlopen. Heeft door een flutsmoes( Islam, zo kan iedere partij wel een principieel punt naar voren schuiven om niet te regeren) de gedoogrol geaccepteerd, alsof PVV kiezers op de PVV stemmen om de partij te laten gedogen.

Het is volgens de wet vrij voor dissidenten om hun zetel mee te nemen. Verhagen kon niet anders. Kinderachtig van Wilders dus om het op te blazen en dat blijft maar beloont worden. Jammer genoeg dat geen enkele PVV'er enige kritiek op zijn eigen partij/ vereniging/ eenmansfractie+ 23 aanhangsels heeft.

@Insure | 05-09-10 | 14:16 |
Drie kabinetten.

DeCommentator | 05-09-10 | 13:43 | niet ok!
Wilders is niet serieus anti-religieus te noemen... bij hem krijgen het Christendom en het Jodendom een status aparte.
Ik weet ook wel dat de Islam de kutste en gevaarlijkste religie is waarmee we te maken hebben op dit moment, maar dat zou iemand niet moeten weerhouden om die andere religies te sparen. De beste man is gewoon een opportunist, en zijn opvattingen over het midden-oosten conflict zijn radicaler dan die van de moderne Israëliër, neigt zelfs naar de opvattingen van een gemiddelde orthodoxe kolonist op de westbank.

Hah, Wilders krijgt de 3 dissidenten zetels erbij.

die job cohen was weer eens in beeld, daar kunnen pvda(nsb-kindjes) toch ook niet vrolijk van worden

wat een idioot is dat LOL

Prins_Bernhard | 05-09-10 | 14:27 |
En de titel stomste opmerking van de dag gaat naar....
Als je goed gelezen had , had je kunnen opmerken dat de PVV die 3 zetels ten koste van de VVD behaalt.
Laten die dissidenten nu CDA-erTs zijn

Art Vandelay Ultor | 05-09-10 | 14:14 | niet ok!
De conclusie die te trekken is, is dat in Nederland geen rechtse meerderheid is. Bij het bijeenvegen van partijen wordt CDA voor het gemak bij rechts gevoegd (en ondanks het vnl linkse programma de PVV ook, maar ja het blijkt toch gewoon een 1 issue partij te zijn...). Maar het CDA is dus toch ook niet volmondig rechts gebleken. Dus daar sta je dan met je rechtse 'meerderheid'.

Gaarne verkiezingen.

Blue Leader | 05-09-10 | 15:06
En wat denkt u daar mee te bereiken?

@fjordman | 05-09-10 | 12:27 | niet ok!
Van wie moet je dat?

Verkiezingen nu meteen!!!!!!!!!!!!!!

papegaaienflats | 05-09-10 | 15:12 | niet ok!
Een kabinet?

Insure | 05-09-10 | 14:16
De PvdA die zelf veel punten uit hun verkiezingsprogramma had verkwanseld voor een plek op het pluche en zodoende op een aantal essentiële terreinen accoord is gegaan met het uitvoeren van CDA beleid, moest -gezien de toenmalige stand in de peilingen- het kabinet wel laten vallen. Anders was er niets meer van de PvdA over gebleven. Dat ze daarna weer zijn gaan stijgen in de peilingen was een beloning van kiezers die dit kabinet en Balkenende helemaal zat waren.

De PvdA die tenminste verantwoordelijkheid neemt? Een partij die vele kiezers kwijt is geraakt aan een partij die de 3e grootste partij in dit land is geworden, en die DIE partij uitsluit neemt geen verantwoordelijkheid, heeft het landsbelang niet voor ogen, maar is een partij van laffe angsthazen die bang zijn om hun eigen machtspositie en hun lucratieve baantjes kwijt te raken.

En dat u verder geen kaas van politiek heeft gegeten blijkt wel uit uw opmerking dat u het kinderachtig vindt dat Wilders de boel op heeft geblazen.
Nuff said

Daar kan nog meer bij mensen!!!

@Remy Martin Louis 13 | 05-09-10 | 14:58 |
Ik heb zulks dan ook nooit beweerd. Wat ik zeg is dat Klink c.s. verantwoordelijk zijn voor het niet tot stand komen van dit kabinet, meer niet.


Ik heb nooit, maar dan ook nooit beweerd dat er in Nederland een rechtse meerderheid is. Wie mijn stukjes een beetje volgt op GS weet ik dat het CDA altijd bestempel als windvaan van het midden; klaar om naar rechts of naar links te zwenken als de coalitiepartners daarom vragen. Kortom: een partij van niets en tevens een noodzakelijk kwaad voor aanhagners van VVD en PVV.

ik word hier bang van. Heeft Le Monde dus toch gelijk??
www.powned.tv...

@Linksstemmer | 05-09-10 | 16:09 | niet ok!
Alsof populisme een slecht begrip is.


Alsof mensen als Pechtold ("Wilders is een racist!") en Roemer ("De rijken moeten boeten!") geen populisten zijn.


Populisme en een parlementaire partijenpolitiek die wordt gedomineerd door een mediacratie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.

Blue Leader | 05-09-10 | 15:29
Verkiezingen leveren geen kabinet op , als je hebt opgelet de laatste maanden was dat je misschien opgevallen.
Uw antwoord is op zijn minst curieus te noemen.
Ik denk meer ,dat uw doel is de heer Wilders te zien winnen en uw droom van een rechtskabinet waar te maken. Waarom daar niet gewoon eerlijk over zijn?
Nu denk ik dat die verkiezingen uw geliefde GW nog steeds niet in een kabinet gaan helpen.
Rekent u even mee?
PVV 34
VVD 25 en de enige andere niet linkse partij
CDA 15
Kom ik op 74 zetels en geen meerderheid , terwijl na zo'n verkiezingsuitslag een CDA in de regering nog ongeloofwaardiger zal zijn.
Geloof mij nieuwe verkiezen zullen op dit moment geen enkele oplossing bieden en de patsstelling zal instand blijven.

Gaan we weer..
GW is een eikel. Laten we dat voorop stellen.
Het is echter ook de enige die nog enigzins tegengas geeft aan de huidige gang van zaken. Hij heeft de bevolking wel even laten horen waar de fouten in de samenleving zitten.
Dit in tegenstelling tot de gevestigde orde. Die zien liever helemaal niets. Stel je voor dat ze hun ogen eens willen openen. Dat gaat natuurlijk tegen het huidige "normaalbeeld" in.

Ik woon al 15 jaar in de VS en ik vermaak me schitterend met de soap uit Den Haag.

Nederland geef toch eens eerlijk toe dat jullie het niet meer weten.
misschien dat de Duitse regering voor een paar jaar Nederland als een provincie bij Duitsland kan voegen.

maar ik vermaak me wel met deze reality show.

Reeldutch | 05-09-10 | 16:49 |
NEE aub niet , we hebben het hier prima naar ons zin zonder Nederland.

Judab Klink heeft het CDA en Nederland een hele slechte dienst bewezen, zoveel is duidelijk.

De linkse kerk wordt bevolkt door criminelen, subsidieprofiteurs, paupers, islamieten en andere allochtonen en wordt gesteund door de oliemiljarden van de islamitische imperialisten.

De PVV is in ieder geval geen deel van het probleem geweest zoals de linkse kerk. En de PVV draagt oplossingen aan in tegenstelling tot het establishment die nog steeds doet alsof er geen problemen zijn, uit angst dat anders hun eigen goedbetaalde en gesubsidieerde posities in gevaar komen.

Eerst zeiken mensen Maurice De Hond. Maar nu? Nee zeker niet, nou staat pvv goed voor. Dan is het geen leugen meer van Maurice.

Ach, straks met paars pus zullen er andere dissidenten bij het CDA zijn.

Reeldutch | 05-09-10 | 16:49 | niet ok!
Prima wil ik wel toegeven. Gelukkig waren the states de afgelopen 15 jaar wel "on the right track".
Ieder kijkt zijn eigen favoriete soap...

Bill le Koek | 05-09-10 | 18:29 |
Klopt en om geen vergissingen te maken , het gaat toch om 21 kamerleden van het CDA?
Dat soort dissidenten raakt paarsplus van in verwarring.

De enige langer termijn optie is dat er een 3e rechtse partij bij komt die wat punten van de VVD en de PVV heeft maar ook wat hele eigen punten (BV privacy enz) en die links ook flink durft aan te vallen. Dat zal namelijk nieuwe stemmers uit andere hoeken aantrekken waardoor er eindelijk een echte rechtse meerderheid is. Momenteel is er geen rechte en geen linkse meerderheid. CDA is zo midden als het maar kan. Het gezeik in die partij van nu bewijst dat nog maar eens. Kan links NL nog zo hard roepen dat CDA rechts is. (Het is voor links handig om het CDA rechts te noemen, maar feitelijk is er niets van waar). Buiten het CDA heb je ook nog wat partijen niet perse links of rechts zijn. hoewel bijvoorbeeld PVDD zich als links profileert zijn er genoeg stemmers op die partij die eerder rechts zijn dan links maar zich niet met politiek bezig houden en op die partij stemmen vanwege de dieren. Het zelfde geld voor de SP waar mensen op stemmen omdat ze denken dat die partij 'sociaal is' en dat zelfde is ook het geval bij PVDA waar mensen op stemmen omdat ze denken dat die partij op komt voor werkt. Dat zijn de mensen die zich ook niet bezig houden met politiek en puur uit gaan op de naam. Dan heb je nog mensen die puur vanwege geloof stemmen op CU of SGP en je dus ook niet links of rechts kunt noemen.


De enige partij die eigenlijk alleen rechtse stemmers trekt is VVD (PVV heeft er veel, maar er zijn ook mensen die er met nationalistische redenen op stemmen terwijl ze erg links-denkend zijn) en de enige linkse partij met echte linkse stemmers is GroenLinks. Dus zowel voor links als voor rechts is er geen echte meerderheid, al lijkt rechts wel in het voordeel te zijn als je maar twee partijen zou hebben (links en rechts). Dus kom maar op met die 3e partij. Ik zou hem ook wel willen beginnen, maar heb eerst nog wel wat andere plannen.

@ DasUnterMensch | 06-09-10 | 01:02 | niet ok!
Tja. Zooo'n betoog. Dat krijg je hé? Als je nog alleen maar in links en rechts kunt denken.

En hopla, weer 3 erbij. Dat PVV gaat nog n's heel groot worden.. Oh wacht, dat waren ze al.

En hopla, weer 3 erbij. Dat PVV gaat nog n's heel groot worden.. Oh wacht, dat waren ze al.

@DasUnterMensch | 06-09-10 | 01:02
U lult teveel, dat is dus geen aanvulling voor een nieuwe partij.. wat een lap text zeg...

Ach wat heb je er aan? Zit je met 34 man/vrouw in de kamer en geen enkele partij wil met je samenwerken. Hoogstens een klein VVD.

@Crematorium-de-Asbak | 06-09-10 | 02:37
Een lap tekst? Twee kleine alinea's? Pfff.


Is dit het niveau van PN? Dan ga ik maar weer terug naar SN.

Nutteloos al die peilingen.

Nieuwe regeervorm: De grootste partij regeert alleen.

Dan komt er vanzelf een einde aan dit soort gezeur.

VVD PVV en gedogen door cda

Reacties op dit artikel zijn gesloten