FC Groningen wint met 1-0 van FC Utrecht.

FC Groningen heeft zich zondag met een overwinning op FC Utrecht gehandhaafd in de top van de eredivisie. De ploeg van trainer Pieter Huistra won in de Euroborg met 1-0, door een benutte strafschop vijf minuten voor tijd van Andreas Granqvist. Met elf punten staat het nog ongeslagen Groningen op de vierde plaats, twee punten achter de koplopers PSV en Ajax.

De thuisploeg had tegen FC Utrecht het beste van het spel, maar deed er lang over om het veldoverwicht tot uiting te brengen in een doelpunt. Invaller Tim Matavz forceerde in de slotfase de beslissing. De Sloveense spits ging makkelijk liggen toen hij in het strafschopgebied een duwtje kreeg van Michael Silberbauer. Granqvist bleef vervolgens koel vanaf elf meter.

ADO Den Haag - De Graafschap

ADO Den Haag heeft vanmiddag in eigen huis een zeker lijkende zege op De Graafschap uit handen gegeven. Na een 2-0-voorsprong werd het uiteindelijk nog 2-2. Dmitri Boelikin scoorde al na elf minuten voor de thuisploeg, waarna invaller Kevin Visser in de 71e minuut het eenzijdige duel definitief leek te beslissen. Hugo Bargas bezorgde met twee treffers, in de 73e en 88e minuut, de gasten uit Doetinchem alsnog een punt.

Reaguursels

Klote, Utrecht was minstens gelijkwaardig

Rayco | 12-09-10 | 18:40
Zo wint Groningen iedere week..

@Rayco | 12-09-10 | 18:40
Welke wedstrijd heb jij gekeken dan? FC Utrecht wilde écht helemaal niet voetballen. Laffe counterploeg, spel van Groningen was een stuk beter en de intentie al helemaal.

Ze zijn Jans daar al lang vergeten:)

@redactie, willen jullie in het vervolg de uitslag niet in het topic titel vermelden? :)

behaarde bosnegert | 12-09-10 | 18:49

ga dan ook gewoon niet op internet als je de uitslag niet wilt weten

Ik had ook niks anders verwacht . Utrecht miste teveel spelers . Tja en als Van Wolfswinkel zijn kansen ook nog eens gaat missen dan verlies je gewoon terecht .
Maar het was trouwens echt een bagger wedstrijd van beide kanten.

J. De Hoop Schepper | 12-09-10 | 18:53 |

Als ik naar Geenstijl ga, doe ik dat niet voor de voetbaluitslagen. Als een of andere koekwous dan het nodig vindt om de uitslag in de titel te zetten, zodat ook op geenstijl.nl direct in het oog springt dat Groningen heeft gewonnen, dan neem ik hem dat zeker kwalijk. Heel veel mensen willen de samenvattingen zien zonder voorkennis, zodat het spannend blijft. "PowNed" smijt hier gewoon met een enorme spoiler.

Wat stond er bij ADO in het doel?

Boxman | 12-09-10 | 18:56
Ik kom hier altijd voor de voetbaluitslagen en om mijn schoonmoeder af te zeiken, beide lukt uitstekend

behaarde bosnegert | 12-09-10 | 18:49
Zouden jullie in de topic titel niet meer de strekking van het nieuwsbericht willen vermelden? Dat verpest mijn 8-uurjournaal. Dus voortaan iets in de strekking van: "Euraziatisch land ondergaat wellicht uitslag staatsrechtelijk fenomeen" of "Entiteit verricht bepaalde handeling".

Utrecht wilde niet voetballen en Groningen wilde niet echt winnen. Jammer want beide ploegen kunnen echt wel wat. De strafschop; nou ja vooruit dan maar.

Groningen voetbalde netjes vandaag en bewijst maar weer dat het ook best lekker kan voetballen zonder Ron Jans!!

O ja,
Goeie keeper Groningen.

Heeft Wegereef wel zijn diploma scheidsrechter kunnen halen dit jaar? Sorry, maar hij was wel er partijdig, en nee hier zit geen diehard Utrecht-fan,..

Flesje Hoegaerden | 12-09-10 | 20:35
Wegereef zag een corner verkeerd, verder vloot hij een uitstekende partij.

Flesje Hoegaerden | 12-09-10 | 20:35
Wegereef heeft uitstekend gevloten, durf zelfs te zeggen 1 van de beter ge scheidsrechterde wedstrijden sinds eeuwen.

in het begin heeft hij aan beide kanten veel laten doorspelen met weinig kaarten, dat was goed. tja dat daarna kaarten kwamen door domme acties van vooral Utrecht dat kan je hem niet kwalijk nemen.

Reacties op dit artikel zijn gesloten