Bondscoach Paul van Ass uit vandaag harde kritiek op spelers Taekema en De Nooijer. Hij doet dat in een interview met de Volkskrant.
De kritiek gaat vooral uit naar speler Teun de Nooijer, drie keer verkozen tot beste hockeyer ter wereld. "Als ik hem nodig heb, vult hij de teamafspraken anders in," aldus Van Ass. "Met Teun hadden we een flegmatieke ploeg."
Van Ass vindt dat Taeka Taekama niet meer de speler is van een aantal jaar geleden. "Ik vind de passing van Taekema van wereldniveau. Maar in het één-tegen-éénduel zie je dat hij er niet jonger op is geworden," zegt Van Ass. "Op dat vlak schiet hij te kort. We wonnen op het EK met 7-4 van Ierland, maar de tegenstander van Taeke schoot er twee of drie in."
Reaguursels
Taeke Taekema hoeft alleen maar die strafcorners erin te pleuren. Daarop afrekenen, verder niet. Dat kan hij als de beste, dus altijd meenemen.
Droopy | 25-01-12 | 09:17 | niet ok!
Beseft deze kerel niet dat hij zichzelf met dit soort uitspraken ontzettend laat kennen? Zelfs al heb je gelijk, als bondscoach moet je nooit naar dit niveau afdalen.
Van Ass kan de druk niet aan.
Sjors W. | 25-01-12 | 09:24 | niet ok!
Het getuigt van historische domheid om 's lands beste spelers aan de kant te zetten 'zodat de rest op kan komen'. Het is een beetje zoiets als, Sorry Lionel, de rest van het team zal collectief beter presteren als we jou op de bank zetten. Zoiets als dit kan alleen maar in Nederland het is nationaal provinicegedrag. Van Ass, heb je ooit overwogen om te trainen met het team zonder TT en TdN en ze even uit te lenen om ze later weer samen te voegen??
Einde van de Domheid | 25-01-12 | 09:31 | niet ok!
Hockey (spreek uit: hah-kih) is voor kakkers. BAH!
Helligen Hendrik2 | 25-01-12 | 09:32 | niet ok!
En doei van Ass:
Aangesteld in 2010:
Van Ass heeft als hoofdcoach in het internationale tophockey nog geen ervaring.
Einde van de Domheid | 25-01-12 | 09:35 | niet ok!
hoe is die man in godesnaam bondscoach geworden
de beste spelers die we hebben en hij gaat een beetje commentaar lopen geven
die man moet per direct zijn functie neerleggen en lekker bij moeders op de bank gaan zitten kijken
SatansNightmare | 25-01-12 | 09:51 | niet ok!
Van Ass, heb je ooit overwogen om te trainen met het team zonder TT en TdN en ze even uit te lenen om ze later weer samen te voegen??
Begin van de Domheid | 25-01-12 | 09:31
Deze ga ik niet eens uitleggen, maar je doet de door mij gegeven naam eer aan(zoals gewoonlijk).
papegaaienflats | 25-01-12 | 09:56 | niet ok!
Typisch sociaal democratisch instelling: alles wat boven het maaiveld uitsteekt direct omkappen; nivelleren zullen we! Beter een elftal eenheidsworsten dan 1 of 2 vedettes in je team. Het is het typische calimero complex van iemand die zelf nooit top is geweest. Een net niet geval.
Locutar | 25-01-12 | 09:58 | niet ok!
papegaaienflats | 25-01-12 | 09:56 | niet ok!
Van Ass had twee verhalen. Het eerste was dat de 2 te goed waren waardoor het team als geheel niet kon functioneren. Vandaar de opmerking. Train het team dan een tijd zonder de 'grote bomen'.
Leuke variant op de nick trouwens! Zelf bedacht?
Einde van de Domheid | 25-01-12 | 10:10 | niet ok!
{ }
{x} Ongeschikt
Butje Kef | 25-01-12 | 10:22 | niet ok!
Helligen Hendrik2 | 25-01-12 | 09:32 | niet ok!
gaat heen paupert!
Butje Kef | 25-01-12 | 10:22 | niet ok!
Ongelooflijk, wat kan je als coach diep zinken. Dat dit soort taferelen bij de "foebal" voorkomen kan mij niet verbazen, dat het nu ook doordringt bij de hockey zegt al genoeg. Opzouten met die kerel. Je gaat toch niet de beste sleper ter wereld uit je team zetten om zo'n reden. Pannenkoek!
Aatje | 25-01-12 | 10:39 | niet ok!
Dit klinkt heel erg als gemaakt de harde verandermanager uithangen. Zou misschien leuk zijn in een sketch, in het eggie klinkt het een beetje triest en zorgt voor plaatsvervangende schaamte. hij moet heel, heel erg hopen dat hij het toernooi wint en dat hij dan op die wijze het gelijk aan zijn zijde krijgt
PeperenZout | 25-01-12 | 10:57 | niet ok!
Ben je ook een lekkere flapdrol als je je sterspelers nota bene in de media openlijk gaat afzeiken.
Tijd voor carriere switch.
brtsuper | 25-01-12 | 11:09 | niet ok!
Einde van de Domheid | 25-01-12 | 10:10
Ja die zal je wel heel vaak gehoord hebben, sorry ik had moeten begrijpen dat die een keer flauw wordt.
Maar verklaar dan eens hoe een bondscoach zijn internationals kan uitlenen? .. en aan wie?
papegaaienflats | 25-01-12 | 11:12 | niet ok!
@Droopy | 25-01-12 | 09:17
Op het laatste toernooi scoorde hij 3 uit 25. Dus ook daar is hij niet meer zo succesvol.
scheten-wapper | 25-01-12 | 12:24 | niet ok!