De KNVB en clubs moeten volgens Ronald Koeman ingrijpen bij 'dubieuze' tweets.

Feyenoord trainer Ronald Koeman wil dat de KNVB en voetbalclubs ingrijpen als spelers dubieuze tweets plaatsen. Koeman reageert met zijn oproep op een tweet van Ajax-speler Gregory van der Wiel gisteravond.

Van der Wiel tweette: "#020isdebaasin010 Retweet!!!!" Koeman vindt dat "ongepast en dom". Volgens de trainer gooit Van der Wiel hiermee "onnodig olie op het vuur". Koeman zou zijn eigen spelers aanspreken op dergelijke tweets: "Dit kan gewoon niet. Het heeft geen enkele zin. Ik heb John Guidetti bij ons ook wel eens gewaarschuwd. 'Zet nou niet alles op Twitter of Facebook wat je ziet, hoort, voelt of denkt', zei ik tegen hem. Hou het sportief, gezellig en netjes. Dan heeft niemand daar problemen mee."

Koeman erkent dat hij zelf niet aan sociale media doet: "Ik ben nog van de ouwe tijd."

Reaguursels

vd Wiel, stoere praatjes, hoor. Hij speelt niet eens, loser!

Feyenoord gaat winnen!

Als je er last van hebt dan druk je toch gewoon op unfollow...

Mag je dan helemaal niet meer vrij zijn om te zeggen wat je wilt tegenwoordig?

Chaotic | 27-01-12 | 15:03 | niet ok!
Nu je straks als supporter al de een misdrijf pleegt als je ongewild betrokken raakt bij een relletje wat ook maar enigszins voetbalgerelateerd is, vind ik inderdaad dat voetballers maar gewoon hun mond moeten houden. Hooligans... ik heb ze voor het laatst gezien eind jaren 80 begin jaren 90. Maar hey, laten we dat politiek gaan uitbuiten, misschien kunnen we er stemmen mee winnen...

-weggejorist-

-weggejorist-

gewoon dom, mja van der wiel wie is dat?
Vind het een zwaar overschatte speler stelt niks voor.

@Chaotic | 27-01-12 | 15:03 | niet ok!
Niet wanneer je zulke achterlijke bedragen op je bankrekening ziet worden bijgeschreven elke maand...
Je gedragen als een klein kind is dan vrij triest te noemen ja!

Van der Wiel zou toch nooit meer twitteren
www.ad.nl...

Koeman is stiekem de zoon van Erich Honecker of Nicloae Ceausescu?
NeeDDRland wordt sneller werkelijkheid dan ik verwacht had.

@Chaotic | 27-01-12 | 15:03 | niet ok!

Jawel, maar af en toe is het slimmer om gewoon eens je mond te houden. Vind dat Koeman wel gelijk heeft, ook al is dit dan weer een extreem zwak voorbeeld. (een beetje rivaliteit kan geen kwaad)

Schalehengst | 27-01-12 | 15:07 | niet ok!
Koeman is toch die dwaas die een Duits shirt in zijn reet stak? Koeman is toch die uberidioot die beloofde om voor FC Groningen te spelen en toen gauw een contract tekende bij Feijenoord? O, die Koeman. Nee, geef mij maar Erwin. Tenminste een oprechte kerel en geen hypocriete arrogante blaaskaak.

Nou wat erg zeg..een beetje provoceren hoort erbij, zolang er geen ziektes of moeders bijgehaald worden moet dat gewoon kunnen..

inderdaad koeman iedereen die over voetbal kwettert moet je de mond snoeren,vooral tv van jack v gelder en rtl 7 daar auwehoeren zij of ze allemaal gestoord zijn,het is net als een hok kakkelende kippen.

Heeft ie nou per ongeluk de zonnebril van Bartina opgezet?

Zegt de man die als volwassen vent - veel ouder en meer gelouterd dan Guidetti en Vd Wiel op dat moment - zijn reet afveegde met een Duits shirt..


Snappen die trainers nou nooit dat ze op dit soort punten volkomen ongeloofwaardig zijn geworden door de mooie verhalen die ze zelf over hun tijd als speler naar buiten brengen?

#jodengaaneraan
Boze reacties en schande spreken kan hieronder.

Wat een walgelijke door de politiek gesubsidieerde volksvermaak is het toch, vroeger gingen de mensen naar de arena tegnwoordig worden ze blindgehouden met voetjebal...

@ 010 FR Bart | 27-01-12 | 15:14 | niet ok!

Beste Bart, ik vind deze opmerking weinig subtiel. Je gooit onnodig olie op het vuur. Wellicht zou het goed zijn als je niet alles dat je voelt, ziet of denkt zomaar op internet of sociale media zet.


Jammer dat het zo moet lopen. Als je het nou voortaan sportief, gezellig en netjes houdt, dan is dat toch veel fijner?

Is dat niet dat vieze mannetje met al die plakplaatjes op zijn armen, bah wat een stumper.

Is hij niet dat vieze mannetje met al die plakplaatjes op zijn armen, bah wat een stumper.

Ha Heino.

Ik meen mij te herinneren dat meneer Koeman voor de cameras van de hele wereld iets ongepasts deed met een Duits shirt. Jezus man, een Amsterdamse speler van de Amsterdamse club die de rivaliteit aanvoelt en er in meegaat. Het is niet alsof 'ie iets in de trant van #bommenop010 had geplaatst.

Ik vind het niet nodig en ook wel een beetje dom van vd Wiel, maar door te gaan zeuren in de media gooit Koeman meer olie op het vuur dan de tweet van vd Wiel.

laat hem dat in een vak met feyenoord-hooligans zeggen, met zu stempols

Even off-topic: sinds wanneer komen er van die irritante pop-ups tevoorschijn. Zeer hinderlijk, zag het ook al bij de elsevier-site.
On topic: waar bemoeit die galbak zich mee?? Dat'ie in het verleden iets heeft gepresteerd op voetbaltechnisch gebied, wil nog niet zeggen dat'ie God is.

Wat betreft Koeman ben ik ook van de oude garde.
Ik snap dat hele tweet gebeuren ook niet.
En als goede oplossing heb ik daarvoor: IK VOLG ZE GEWOON NIET!!


In zoverre heb ik geen ergenis.
Ware het niet dat ik wel probeer het nieuws te volgen via de tegenwoordige media. En daar hoort de Telegraaf en Powned ook bij.
En dan ga ik me wel ergeren.
Want elke scheet of tweet die een BNer eruit gooit, komt als 'nieuwsbericht' daar terecht.
En lees ik dus ongewild nog over de blote billen van Anouk, de mening van LaPaay over Obama en de woede van Gorden over niets.


Geef me dan maar de oude papieren media, waarbij ze nog wel weten wat een cm2 kost.

Tuurlijk!
Bek houwen en scoren.
Wat ´n zak zeg !
Bang voor de werkelijkheid ?
Waarheid conflicten ?Spreekverbod.
Heil Ronald.

De jongens trainen doe ik ook niet. Ben nog van de ouwe tijd.
Domme melkboer. Al drie keer weggestuurd bij een club; de 4e keer nadert ras.

WOW goeie bril!

@Tarmac | 27-01-12 | 16:12 | niet ok!
mooi gezegt en helemaal mee eens!

en vergeet ook die brit-storm op powned niet...
alsof iemand dat soort nieuws wat intereseert

Domme mensen zijn altijd voor censuur, dit omdat ze het NET niet snappen, en dan maar gewoon met domme opmerkingen komen. Ik heb Koeman nooit serieus genomen, want zeg nu zelf, voetbal is geen spel meer maar onderdeel van Geweld en Vandalisme. Koeman vind het natuurlijk schande dat er nog een vrije wil is op internet.

Reacties op dit artikel zijn gesloten