In tegenstelling tot eerdere berichten zal Jeroen Verhoeven zijn contract bij Ajax toch niet gaan verlengen. De 31-jarige reservedoelman van Ajax heeft de club te kennen gegeven na dit seizoen te willen vertrekken. "Ik ben een topsporter, wil nu graag weer aan spelen toekomen.”
De komst van Jasper Cillessen zou niets te maken hebben met het aanstaande vertrek van de doelman. "Als doelman van FC Volendam heb ik bij Ajax heel bewust een driejarig contract getekend als derde keeper. Ik hoop dat ik die rol heel goed heb ingevuld. Na het vertrek van Maarten Stekelenburg was het logisch dat Ajax weer op zoek ging naar een topkeeper. En dat is Jasper.”, aldus Verhoeven tegen de Telegraaf.
Tot nu toe zijn er geen clubs die zich hebben gemeld voor de Bussumer. "Omdat het allemaal nog heel vers is, niemand weet dat ik na dit seizoen weer beschikbaar ben. Ik hoop dat ik mijn ervaringen kan meenemen naar mijn nieuwe club. Ik heb dagelijks met de beste voetballers van Nederland getraind. Dat vereist de grootste scherpte en maakt je een betere, allround keeper. Vooral voetballend ben ik beter geworden. Dat hoop ik snel te kunnen bewijzen.”
Reaguursels
Jij bent helegaar geen topsporter.
Disc | 27-01-12 | 09:23 | niet ok!
Maar verbreedden zit er wel in?
Claude Viool | 27-01-12 | 09:23 | niet ok!
Paar jaar cashen en nu kan hij genieten van z'n geld en zich helemaal volvreten.
stommehond | 27-01-12 | 09:25 | niet ok!
Ik heb sowieso nooit begrepen waarom hij tekende als 3e doelman. Ik bedoel: kom op!
Bij Volendam keepte hij aardig, dat is denk ik ook wel zijn niveau. Kelder eredivisie, top Jupiler League. Drie jaar wegkwijnen op de bank, en nauwelijks gespeeld.
Ik zou dus niet rekenen op een contract ergens...
BeunDeHaas | 27-01-12 | 09:28 | niet ok!
Hij heeft gelijk, een topsporter hoort niet bij een tobclub.
ja, en nou? | 27-01-12 | 09:30 | niet ok!
lekker consistent: (18 januari)
www.powned.tv...
Lothar240 | 27-01-12 | 09:31 | niet ok!
whooooooo pizza, pizza, whoooooo succes bij een nieuwe club kerel
torricelli14 | 27-01-12 | 09:32 | niet ok!
Een paar kortingscoupons van de McDonalds en die krabbel staat er zo.
DoOne | 27-01-12 | 09:35 | niet ok!
Aardige vent. Goede stand in van de stand in. Vast en zeker een smaakmaker in de kleedkamer.
Schepvogel | 27-01-12 | 09:55 | niet ok!
Misschien kan hij promotie maken en 2e keeper van Feijenoord worden. Weten wij veel.
witwas | 27-01-12 | 10:04 | niet ok!
haha, ff die foto die helemaal bovenin staat oprekken!
HYF_070 | 27-01-12 | 10:05 | niet ok!
Het zal er wel niet in hebben gezeten bij Ajax, maar daar laten ze hem met opgeheven hoofd vertrekken en geven ze hem de kans zijn waardigheid te houden doordat hij mag zeggen dat hij er zelf vanaf ziet. Zodat een andere baan als keeper al niet bij voorbaat helemaal kansloos is.
sk!llz | 27-01-12 | 10:27 | niet ok!
Waren de pizza's op?
DaveDH | 27-01-12 | 11:12 | niet ok!
Een van de meest hilarische aankopen van Ojoks ooit. Toegegeven, het valt in categorie Jhon van Burgerking halen omdat hij misschien er wel een paar voor je inknalt, he Mario?
LJBrinkhorst | 27-01-12 | 12:35 | niet ok!
Net zo hilarisch als de beslissing om erheen te gaan. Tenzij je natuurlijk het wel lekker vindt, al die banksplinters in je bilnaad. Van de schijnwerpers bij Volendam naar de spelonken van de Arena. Jeroen, waarom in hemelsnaam? Sorry, ik heb het nooit begrepen.
Keukela | 27-01-12 | 16:08 | niet ok!