Vanmiddag neemt Manchester United het op tegen de oude rivaal uit Liverpool.

Manchester United heeft de beladen topper tegen Liverpool gewonnen met 2-1. Wayne Rooney maakte beide doelpunten voor United, dat door de zege de koppositie in de Premier League overneemt van stadgenoot Manchester City. Oud-Ajacied Luis Suarez scoorde voor Liverpool.

De sfeer was grimmig op Old Trafford vanwege de confrontatie tussen Suarez en de Franse verdediger Patrice Evra van ManUnited. De Uruguayaan moest een schorsing van acht wedstrijden uitzitten nadat hij Evra bij de vorige wedstrijd tussen beide clubs racistisch had bejegend.


Uitslag
13:45

Manchester United - Liverpool 2-1
47' Rooney 1-0
50' Rooney 2-0
81' Suarez 2-1

Reaguursels

Te lui om te zoeken, dus iemand een stream voor mij?

wiziwig.eu

Mag Suarez alweer meedoen?

Waar is het kerstkindje Carrol ? Hup Suarez .

Dat ging niet helemaal lekker met het handen schudden voor de wedstrijd.

Go liverpool!!

streams: www.wiziwig.tv...

@Weed.
Te lui om te delen. TT 840

sports-livez.com...

Gratis te zien bij ziggo en ook kpn dacht ik.

En ook bij UPC kanaal 13 :)

Gratis te zien bij ziggo en ook kpn dacht ik.
MTAR | 11-02-12 | 14:01 |
 
Ziggo? Dat heb ik, maar kan nergens iets vinden... weet je misschien ook welk kanaal?

De commentaar van Kieft is zooooo slaapverwekkend.....

Cintiq | 11-02-12 | 14:13 | niet ok!
401 en 12. U mag kiezen.

YESSS, thanx!!
Edit: de hele maand gratis kijken :)
Gr mtar

Wat een sukkel blijft het ook die Suarez.

@Pred! | 11-02-12 | 14:17 |
Klopt, maar altijd nog beter dan die betweterige commentatoren van de NOS en EredivisieLive.

Nou is het commentaar op Eredivisie Live ook niet altijd fantastisch, maar dat Sport1 is wel echt vreselijk zeg. Het lijkt op een potje slap ouwehoeren in de kroeg. 't Is dat Sport1 deze maand voor niets is bij Ziggo dat ik het zie, maar zijn Kieft en co altijd zo tranentrekkend slecht?

kanaal van de maand bij ziggo.. krijg je er alleen wel richard van ie ter son bij

Snikkeldrift | 11-02-12 | 14:38 | niet ok!

Als je het echte kanaal kijkt van Sport 1 (niet het etalagekanaal), dan kan je ook het Engelse commentaar van SkySports kiezen.

@yonthe: held! Thanks!

krijgen we nu tennis....
op naar de sopcast

Zo, hangen :)

Hahaha, en nog een keer hangen :)

Gaat wel erg snel nu...

Wordt het toch nog weer een wedstrijd, uitgerekend Suarez 2-1.

@Snikkeldrift | 11-02-12 | 14:38 Nog altijd beter dan Alfons Groenedijk...

-weggejorist-

-weggejorist-

Suarez is een matennaaier en moet lekker optiefe naar Zuidamerika. Hij vervuilt met zijn aanwezigheid die mooie Premier League.

Evra is een neger, en die mag je dan ook een neger noemen... Wat een misselijk figuur. Jammer dat de 2-2 niet meer viel. KD moet voortaan met Bellamy beginnen, en Spearing is simpelweg niet goed genoeg. Suarez is terug.

-weggejorist-

Suarez! Wat een voetballer, die gaat nog eens heul groot worden.

Ben altijd voor utd, maar echt snap niet dat je 8 wedtsrijden krijgt voor neger en geen schrosing als je iemand op zn hoofd schopt( ballotelli)..
Schelden doet toch geen pijn, is mij geleerd??
Suarez groot gelijk, laat em na de klote lopen met zn handje

@ Snikkeldrift,
Moet je voor de gein eens goed luisteren naar Kieft. Die vent zit de hele wedstrijd te snotteren, hoesten, keel schrapen echt zwaar irritant

Evra is ook wel een matennaaier hoor, en het is Suarez zijn volste recht om hem geen hand te geven.

Reacties op dit artikel zijn gesloten