Nederlandse winkeliers komen in actie tegen winkeldiefstal door een landelijke databank op te richten.

Nederlandse winkeliers komen in actie tegen winkeldiefstal door een landelijke databank op te richten met informatie over ramkraken, overvallen en diefstallen. Het gaat onder meer om de verzameling van politieaangiftes, camerabeelden en foto's van verdachten.

De bedoeling is dat een ''informatie-officier'' van de winkeliers de gegevens beheert en zo nodig doorspeelt aan de politie, meldt het Algemeen Dagblad vandaag. Daarmee moet worden voorkomen dat de politie te laat is. Vaak doet een winkelier lokaal aangifte maar is na een hoop bureaucratie de dievenbende verder getrokken.

Door gegevens in één databank te bundelen, worden volgens Detailhandel Nederland sneller patronen herkend en kunnen mogelijke doelwitten gewaarschuwd worden.

Reaguursels

Dat krijg je als een agent na een schietpartij "verdachte" wordt.

Top! recidiverende individuen direct preventief opsluiten. Van andermans spullen blijf je af! KUT DIEVEN die hardwerkende mensen bestelen kunnen wat mij betreft zo snel mogelijk op een publieke schandpaal gezet worden, net zoals de foto's van personen die hier af en toe langskomen op GS.

Blanke overvallert op de pica. Da's weer eens wat anders.

Blanke overvallert op de pica. Da's weer eens wat anders.
Frits Bom | 09-09-10 | 10:38 | niet ok!
'getinte' zo direct discriminerend zijn;)

zou natuurlijk...

Aangifte doen is zonde van je tijd!

Hartelijk dank linkse partijen. Hopelijk nu een rechtse coalitie die politie weer op de taken wijst waarvoor ze worden betaald.

Met het nieuwe kabinet wil ik minstens 20 doodgeschoten overvallers per jaar zien. Eindelijk een quotum dat interessant is om te halen…

dit initiatief is een logisch gevolg omdat de linksche cultoer tegenhoud dat de politie in mag grijpen

ik zeg doen!

@frbrob | 09-09-10 | 10:40 Wel realistischer.

Wat bedreigend zeg, die overvaller op de foto die speelt alsof hij acteur is. Je moet het de creatieveling die hieraan verdient nageven dat hij huiveringwekkend goed de realiteit van alledag verbeeldt. Hulde!

Als het zelf mogen ingrijpen, zonder daar zelf door in de problemen te komen, nog ingevoerd gaat worden is het helemaal top.

Ligt dat aan mij? Maar die foto hierboven lijkt net alsof dat de ogen van Rutger van C. zijn.

tis_wat | 09-09-10 | 11:48 | niet ok!
klopt, t is em. Hulde! Ik vind het ook mooi geshopt. +1 voor tis_wat en +1 voor PowNed.

Mooie ontwikkeling..

Ligt dat aan mij? Maar die foto hierboven lijkt net alsof dat de ogen van Rutger van C. zijn.
tis_wat | 09-09-10 | 11:48 | niet ok!
.
tis_wat | 09-09-10 | 11:48 | niet ok!
klopt, t is em. Hulde! Ik vind het ook mooi geshopt. +1 voor tis_wat en +1 voor PowNed.
helemaalnicks | 09-09-10 | 12:17 | niet ok!
.
En de foto is ook nog eens een keertje genomen in zijn eigen sigarenzaak.....

ja inderdaad, ik moest mn winkel 2 uur sluiten toen ik aangifte wou doen tegen diefstal.. ik heb die dude keer erop voor de shop aangesproken, geduwt en getrapt. en met zware mishandeling bedreigd. hielp wel. loopt altijd om nu. bet

Het is toch ongelooflijk dat de politie dit soort activiteiten niet al jaren doet!

Nu zie je hoe geweldig het in Nederland werkt door die linkse aanpak. Ondertussen moet je zelf het politiewerk gaan doen omdat de politie niets doet. Maar als straks iemand zelf achter z'n fietsendief aan gaat en dan ook maar zelf een straft bepaald aangezien hij de rest ook zelf moest doen. (En heb dus finaal in elkaar slaat) dan staat links weer voorop met te roepen dat mensen niet voor eigen rechter moeten gaan spelen.


Vraag ik me af waarom een dief zou stoppen als zowel justitie als de burger niet voor rechter gaan spelen?

Slim, gewoon zelf doen. Diefjes filmen en registreren. Af en toe eentje op geenstijl zetten. Ik zeg meer roze op straat.

Reacties op dit artikel zijn gesloten