
Zes jaar voor mishandeling Mark Gillis: 'Veel te weinig'
De officier van justitie heeft na een lange zitting eindelijk uitspraak gedaan over de strafzaak van Mark Gillis, de zoon van Peter Gillis. Een groep tuig vond het leuk om Mark te mishandelen met pepperspray en tasers. Een totaal verminkte Mark bleef in angst achter.
Gisteren hoorden de mannen hun straf van zes jaar. De mannen kunnen dus voorlopig wegkwijnen achter de tralies. Maar als het aan Mark en zijn vader had gelegen hadden ze een langere straf gekregen: “Veel te weinig.” Mark is voor zijn leven getekend en de mannen nu maar zes jaar.
Peter Gillis was liever zelf slachtoffer van de mishandeling geweest: “Mark zegt wel dat het allemaal goed gaat maar ik zie aan hem dat het af en toe niet goed gaat.” Het tuig heeft Mark voor dood achtergelaten en Peter moest zijn zoon totaal toegetakeld aantreffen.
{{comment.text}}