
BIZAR: Jackass-ster Bam Margera blijkt knettergek
Dit hadden wij nou na al die gekke stuntfilmpjes van vroeger niet verwacht: Jackass-ster en skateboarder Bam Margera blijkt zo gek als een deur te zijn en is daarom gedwongen opgenomen in een psychiatrische inrichting.
Margera zou (hadden wij nou ook niet verwacht) een gevaar zijn voor zichzelf en anderen. Politieagenten hebben hem opgespoord door zijn telefoon te volgen, toen ze hem aantroffen zou hij onsamenhangende dingen hebben gebrabbeld en gedreigd om een einde aan zijn leven te maken.
Dit gebeurde allemaal een paar dagen nadat hij had gedreigd om crack te roken totdat hij dood zou neervallen als hij nog langer zijn zoontje niet mocht zien van zijn ex. Met andere woorden: het gaat inderdaad niet zo goed met Margera. Wordt ongetwijfeld vervolgd.
{{comment.text}}