Dronken bestuurder ramt politieauto bij Leeuwarden

Dronken bestuurder ramt politieauto bij Leeuwarden 

11 januari 2023 - 15:56

Dan heb je ook wel pech. Stap je stomdronken achter het stuur, bots je net met je auto tegen de politie aan. Het gebeurde vanochtend in de vroege uurtjes in de buurt van Leeuwarden.

Een 45-jarige man uit Sneek die te diep in het glaasje had gekeken botste rond 07.00 uur op de A32 ter hoogte van Wirdum met zijn auto tegen een politiewagen aan. De bestuurder reed vervolgens door en negeerde een stopteken van de politie.

Later wist een andere politiewagen de auto te stoppen. De man is beboet voor rijden onder invloed, het negeren van een stopteken en het verlaten van de plaats van een verkeersongeval.

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml