FDF: 'LTO "ontploft" bij ja tegen landbouwakkoord'

FDF: 'LTO "ontploft" bij ja tegen landbouwakkoord' 

09 juni 2023 - 14:39

Mark van den Oever van boerenactiegroep Farmers Defence Force (FDF) denkt dat Land- en tuinbouworganisatie LTO "ontploft" als de top van de organisatie zich laat verleiden te tekenen voor een landbouwakkoord. Dat is namelijk hoogverraad Hij denkt dat er veel leden zich zullen afsplitsen. 

De boeren zullen volgens hem komende zomer acties opzetten als minister Piet Adema (Landbouw) "er iets gaat doordrukken dat ons niet aanstaat", en dat gaat hij natuurlijk gewoon doen want Adema heeft aangegeven dat er voor de zomer 'echt' een landbouwakkoord moet liggen. Maar de hoge heren van de LTO dienen hier niet mee akkoord te gaan, want dan zijn de spreekwoordelijke rapen gaar.

Wat voor acties FDF precies voor ogen heeft, wil Van den Oever nog niet aangeven. "Het enige wat ik kan zeggen, is dat we geen appels gaan uitdelen." Hij benadrukt ook "dat de vlam zomaar in de pan kan slaan" bij ontwikkelingen rond het landbouwakkoord.

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml