GeenPeil: 'Stem op jezelf'
Binnenland

GeenPeil: 'Stem op jezelf'.

"GeenPeil is het alternatief voor kiezers die zelf aan de knoppen willen zitten", zei lijsttrekker Jan Dijkgraaf vandaag bij de officiële presentatie van GeenPeil. 

Dat wil de partij doen door in de Tweede Kamer te fungeren als 'levend stemkastje'. Via een app kan een GeenPeil-lid, als de partij het haalt tot in de Tweede Kamer, over elke stemming in de Tweede Kamer meebeslissen (na betaling van 12 euro).

De partij wil niet meedoen aan 'achterkamertjes, hoorzittingen, commissies, en interruptiemicrofoons'. "We willen geen politiek bedrijven met anderen, we willen onze leden vertegenwoordigen", aldus Jan Dijkgraaf in Metro. "Dat houdt in dat we stemmen op de momenten dat het moet – dinsdag, woensdag en donderdag – en dat we stemmen zoals onze leden hebben aangegeven. Onze persoonlijke meningen hebben we wel, maar doen er niet toe." 

Op de website presenteert GeenPeil haar standpunten in 100 veelgestelde vragen. 

Alle artikelen geladen. Overzicht →