Gezocht: stagiair online voor onze afdeling Radio!

Gezocht: stagiair online voor onze afdeling Radio! 

06 juni 2023 - 14:05

Houd je van muziek, het geouwehoer van dj’s op de radio en ben je continu door je tijdlijn aan het scrollen? Dan is die combinatie perfect voor een stageplek bij PowNed! Wij zoeken iemand die zich kan inzetten voor alle belangrijke radioshows van PowNed op het creatieve vlak, voor online én die zich ook meteen stort op de uitvoering van de online content. Denk hierbij aan meedenken over online content bij de show van Barend en Benner, schakelen (en heel veel lachen) bij Eddy Keur en verweven raken in het team van Olivier en Jamie. Je gaat de NPO 3FM-radiostudio op je duimpje leren kennen en je ook inzetten voor andere zenders, zoals NPO Radio 1 en 2. Lekker gevarieerd dus.

Werkzaamheden

Jij wordt de online stagiair van de afdeling Radio en gaat samen met de online redacteur radio en de makers van de show de online uitingen van de shows creëren en uitvoeren. Instagram, TikTok, Facebook, Twitter... alles komt voorbij en heeft z'n eigen content nodig. Denk hierbij aan het bedenken van leuke inhakers op het nieuws of iets wat helemaal bij een dj past, showcontent op een interactieve, leuke manier online plaatsen en het schakelen tijdens de radioshow zelf. Je kunt creatief alles inbrengen want je werkt in een klein team.

Functie-eisen

Je volgt een opleiding waarbij video, online productie en/of journalistiek centraal staat.
Je bent creatief, proactief en gedreven, en bedenkt graag leuke online items.
Je hebt enige ervaring met programma’s als Adobe Premiere en Photoshop en hebt affiniteit met montage van video’s.
Je kunt je makkelijk aanpassen aan de tone of voice van de dj's van een van de shows en kunt dit online uitserveren.
Je hebt een lichte doch gezonde verslaving voor social media en weet met welke unieke content je likes kan krijgen.
Je vindt het leuk om nieuwe mensen te leren kennen en met verschillende mensen te werken.
Je woont in de buurt van Hilversum of vindt het niet erg op kamers te gaan tijdens je stageperiode (september 2023 t/m december 2023). Dit i.v.m. wisselende werktijden. De focus zal op de avond liggen.

Aanbod

Jij krijgt een gevarieerde stageplek waar veel creatieve vrijheid in zit. Je wordt onderdeel van een team en wordt gezien als een volwaardige collega. Uiteraard zul je veel leren en begeleid worden, maar geen enkele creatieve inbreng is te gek.

Solliciteren?

Stuur voor 8 juli je motivatie en cv naar [email protected]

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml