
Hebben we een minister-president die geestesziek is?
In de nieuwste aflevering van Op Z’n Kop bespreken Rick van Velthuysen en Marianne Zwagerman het debat over de parlementaire enquête gaswinning in Groningen. En ze spreken hun twijfel uit over de geestesgesteldheid van onze premier.
De parlementaire enquêtecommissie concludeerde onlangs dat er veel is misgegaan bij de gaswinning in Groningen en het herstel van de schade die deze heeft veroorzaakt. Mark Rutte kon ook in het Kamerdebat over deze kwestie niet anders dan toegeven dat hij fouten heeft gemaakt, maar hij is nog steeds van mening dat hij degene is die het moet oplossen. Het kabinet had tijdens dit debat kunnen vallen, maar Marianne en Rick zagen het al somber in. Er werd weliswaar een motie van wantrouwen ingediend, maar die behaalde geen meerderheid.
Marianne noemt het optreden van Rutte ‘narcisme tot de max’. Het stemt Rick en Marianne somber dat er niets lijkt te veranderen. Mark Rutte staat nog altijd hoog in de peilingen. Hoe kan dit?
NPO Luister
Op Z’n Kop is tegenwoordig te vinden bij NPO Luister. Download de app voor je iPhone of Android telefoon. Voeg de podcast toe als favoriet, zodat je nooit een aflevering mist!
{{comment.text}}