
Hoera! Het is vandaag Wereldkusdag!
Hoog tijd om te tongen met uw vriend of vriendin, om uw buurvrouw lekker af te lebberen en tijdens de pauze uw lippen tegen de mond van die ene leuke collega te zetten (wel als het met wederzijdse instemming is hè? Anders krijgen we weer grensoverschrijdend gedrag). Het is vandaag donderdag 6 juli 2023 en dus is het Wereldkusdag!
Wat? Ja Wereldkusdag! En dus staan ook wij bij PowNed stil bij de impact van de zoen. Want lekker met een ander speeksel uitwisselen, is goed voor de mensch. Ten eerste beseffen we normaal het eenvoudige plezier dat een kus ons kan geven niet zo. Maar vandaag wel!
Maar het is ook om andere redenen goed om eens een lekker potje te tongworstelen met een ander (of meerderen, wij zijn van de inclusiviteit hier). Met zoenen verbrandt u twee tot zes calorieën per minuut. Goed voor de lijn dus! En bij een tongzoen van 10 seconden wisselen er zo’n 80 miljoen bacteriën van eigenaar. Goed voor de weerstand en het gebit!
Kortom, alleen maar voordelen! Dus hup, tongen maar!
{{comment.text}}