Iedereen verplicht langer doorwerken; AOW-leeftijd weer omhoog

Iedereen verplicht langer doorwerken; AOW-leeftijd weer omhoog 

09 november 2022 - 10:12

Wel ja, de millennials van deze wereld mogen straks doorwerken tot hun tachtigste, maar om te beginnen gaat in 2028 gaat de AOW-leeftijd alvast wat omhoog. Nederlanders geboren in 1961 krijgen dan pas hun eerste AOW als zij 67 jaar en 3 maanden oud zijn.

Het Ministerie van Sociale Zaken heeft dit besloten omdat het Centraal Bureau voor de Statistiek heeft berekend dat de levensverwachting van 65-jarigen in 2028 21,05 jaar zal zijn, meldt De Volkskrant.

Niks langer genieten van uw welverdiende pensioen als brave, hardwerkende burger dus. Trouwens, wij zijn wat dit betreft koploper van Europa. Het verschil met de AOW-leeftijd in Frankrijk is inmiddels +5 (!) jaar. Wat een gaaf land is Nederland, hè?

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml