'Mannen met hoger libido leven langer en zijn gelukkiger'

'Mannen met hoger libido leven langer en zijn gelukkiger' 

20 december 2022 - 15:09

Kijk, dit zijn de leukere berichten: uit Japans onderzoek blijkt dat het hebben van een hoog libido goed voor je is. Deelnemers aan het onderzoek met een hoog libido langer leefden dan deelnemers zonder hoog libido en bovendien waren ze gelukkiger.

Op zich ook wel logisch: De deelnemers met een lager libido waren gemiddeld genomen ouder, stevigere drinkers, waren vaker diabetespatiënt, lachten minder, hadden vaker psychische problemen en bleken laagopgeleid. Ook hadden mannen met een lager libido minder levenslust. 

Maar toch: het blijkt dat mannen boven de 40 een 1,94 keer grotere kans hadden om te overlijden aan kanker en 1,36 keer vaker aan hartziekten. Bij vrouwen werd geen verband gevonden, meldt NY Post.

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml