
Obi Raaijmaakers wil niet op tv: 'Radio het leukste wat er is!'
Obi Raaijmaakers (Radio-DJ) vindt het radioberoep het leukste wat er is. Op de vraag van Eddy Keur of hij ook nog eens iets voor de televisie zou willen doen antwoordt hij dat hij dat niet ziet zitten.
Of tenminste, hij antwoordt niet met een uitgesproken 'nee', want dat mocht niet tijdens het Geenjageennee-spel dat hij tussen de muziek in speelde in de uitzending van Keur in de Middag, iedere vrijdagmiddag tussen 16:00 uur en 19:00 uur te beluisteren op 3FM.
Zoals op iedere goede vrijdagmiddagborrel windt Raaijmakers er geen doekjes om en vertelt hij dat hij al in een Porsche rond rijdt, ook al verdient hij (nog) niet zoveel geld dat je denkt: 'Laat ik eens een Porsche kopen'. Maar waarom ook daarop wachten, toch?
Kijk in de video nog eventjes naar het supergrappige Geenjageennee-spel. Keur in de Middag van afgelopen vrijdag terugluisteren? Dat doe je hier!
{{comment.text}}