Pechtold wil niet praten over gesprek CU
De VVD en CDA willen heel graag met D66 en ChristenUnie een gesprek voeren over het mislukte overleg tussen die laatste twee. Maar Pechtold heeft daar geen trek in: "dat zou niet zinvol zijn".
Volgens de NOS vindt VVD-leider Mark Rutte namelijk dat er veel onduidelijkheid is: "Vier partijen zouden mogelijk gaan praten over een formatie. Twee van de vier partijen hebben bij de informateur gezeten. Er is nu ruis, dus ik vind het logisch om met elkaar te gaan praten", aldus Rutte.
Pechtold heeft het echter blijkbaar helemaal gehad en weigert met de drie in gesprek te gaan. Eerder hadden de twee een gezamenlijke verklaring over de stukgelopen onderhandelingen naar buiten gebracht en de D66-voorman vindt dat wel genoeg.
VVD en CDA leggen met 4-gesprek morgen over "veel ruis" tussen D66 en CU druk nu volledig bij @APechtold die politieke onwil zou tonen https://t.co/ZNnMMPVZoi
— Ron Fresen (@ronfresen) 23 mei 2017
Breek: D66 weigert gesprek met de andere partijen: "zou niet zinvol zijn" #formatie lijkt te ontaarden in "oorlog" in motorblok
— Ron Fresen (@ronfresen) 23 mei 2017
{{comment.text}}