Politie vindt 2 nepvuurwapens op school Maastricht

Politie vindt 2 nepvuurwapens op school Maastricht 

27 januari 2023 - 14:17

Gaan de tieners in Limburg soms over van messen op (nep-)vuurwapens? De politie heeft vandaag twee nepvuurwapens in beslag genomen op een school in Maastricht. Het ging om twee op echte vuurwapens lijkende nepwapens, zei rector Patricia Hanssen van de Bernard Lievegoed School.

De politie bevestigt dit via Twitter. De twee scholieren die de wapens bij zich hadden, zijn aangehouden. Het gaat om twee minderjarige jongens, aldus de politie.

De politie werd gebeld nadat een leerling meldde iets verdachts gezien te hebben. Vervolgens werd zelfs de marechaussee opgetrommeld om aan de doorzoeking mee te doen. Twee leerlingen zijn dus uiteindelijk door de politie meegenomen.

De school staat aan de Nijverheidsweg in de wijk Heer van de Limburgse hoofdstad. Voor de zekerheid werden ook de tassen van de overige leerlingen van de school aan de Nijverheidsweg in de wijk Heer van de Limburgse hoofdstad doorzocht en werden scholieren gefouilleerd. Meer (nep)wapens zijn niet gevonden.

De school laat weten dat het stevig gaat babbelen met leerlingen en de ouders gaat informeren.

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml