PSV-hooligans op hun best: 'Eindhoven de gekste'

PSV-hooligans op hun best: 'Eindhoven de gekste' 

31 augustus 2023 - 13:03

Het was gisteren groot feest in Eindhoven. Na vijf zware jaren is het ‘de boeren’ dan eindelijk gelukt om zich te plaatsen voor de Champions League. Zoals het echte voetbalhooligans betaamt werd het goed gevierd.

Met een overwinning van 5-1 werd het Schotse Rangers helemaal van het veld geveegd: “Rangers is gewoon een kutclub!” De mannen, ja het waren alleen mannen, lieten zich van hun beste kant zien: “Wij gaan heel de Champions League neuken man”, “Eindhoven de gekste” en heel veel dom geroep: “Boeren”.

Met de winst heeft PSV een lekker geldbedrag binnengehaald, maar liefst 45 miljoen euro. Wat ze met dat geld gaan doen? Dat is al uitgegeven aan een nieuwe spits: “Als we niet hadden gewonnen waren we failliet.”

Oww, er gaat iets niet goed bij het opvragen van de reaguursels.
Reaguren Bekijk reaguursels {{totalComments}}
{{totalComments}} reaguursels geplaatst {{totalComments}} reaguursel geplaatst Er zijn geen reaguursels geplaatst.
Vernieuw
image/svg+xml
image/svg+xml
{{comment.nickname}}
{{comment.dateCreated | date:'dd MMMM yyyy - hh:mm:ss'}}
Niet ok Gemeld

{{comment.text}}

Vernieuw
Reaguren is niet mogelijk.
{{message}}
{{message}}
Je bent vergeten een reaguursel op te geven.
PowNews
image/svg+xml
Kijk ook
image/svg+xml