
Timmermans minister-president?: ‘Het is een volgevreten varken’
Frans Timmermans heeft de ambitie om de nieuwe minister-president van ons gave land te worden. Maar mensen op straat zijn niet zo enthousiast: “Het is een volgevreten varken”.
Het is wel duidelijk dat de publieke opinie over de beste man uit Europa niet zo best is: “Deze man gaat jouw leven tot een hel maken”. Er worden op straat dingen geroepen als: “Bah, weg met die man!” en “Oh, die pleuris kerel”. Er zelfs een boze man in scootmobiel die niet weet hoe hard hij weg moet sjeezen bij het zien van een foto onze TimmerFrans: “Die moet weg. Naar z’n huis”.
Toch is er met goed zoeken iemand gevonden die enthousiast is over het idee: “Dit is een man die heel veel om het milieu geeft en omdat hij goed leiding kan geven”. Maar daar is niet iedereen het mee eens: “Ons land gaat nu helemaal naar de klote. Dacht je Rutte en Kaag uit Den Haag maar dan krijgen we deze”. Een dame op leeftijd in net mantelpakje weet in ieder geval wel waar ze behoefte aan heeft: “Een lekkere jonge jongen”.
{{comment.text}}