PowNed

Bizar: EU wil dat je je digitaal identificeert als je natuurfilms gaat kijken

Wel verdorie, wat krijgen we nou weer. Is het straks ineens gedaan met lekker onbekommerd porno kijken? Mag even lekker snel anoniem vieze filmpjes kijken ook al niet meer? Is het gedaan met de snelle ruk onder werktijd? Als het aan de Europese Unie ligt wel. De drie grootste pornosites hebben te horen gekregen dat zij aan strengere regels moeten voldoen. Om kinderen te weren moeten gebruikers aantonen dat zij meerderjarig zijn.

Door: redactie

Hoe dat dan in zijn werk moet gaan, is nog een tikkeltje onduidelijk. Lees je dit en je bent een zestienjarig pikkie met een hormoonhuishouding die op knallen staat, dan hoef je je dan ook niet direct zorgen te maken. De Europese Unie heeft nu als idee dat de digitale ID-kaart gebruikt kan worden om je te identificeren als je een pornosite bezoekt, alleen is dat ding er nog helemaal niet. Voor nu is er dus nog niets aan de hand.

Gelukkig maar, want waarom zou je als puber niet gewoon wat porno mogen kijken? Daar zijn we toch allemaal groot mee geworden? En hoe weet je dan straks wat je moet doen als je met je eerste scharrel op zolder ligt te flikflooien? Vooraf een beetje porno kan dan net dat stukje extra informatie geven dat je nodig bent op zo'n moment. Porno is gewoon hartstikke educatief. Wij hebben er in ieder geval enorm veel van geleerd als puber. En veel plezier aan beleefd.

Maar de EU wil dat dus van onze pubers afpakken. Schande. Het gaat om Xvideos, Pornhub en webcamsite Stripchat, aldus de Franse en behoorlijk seksloze Eurocommissaris Thierry Breton op Twitter (aka X). Of het allemaal zover komt is nog maar de vraag, want bijvoorbeeld Nederland is erg kritisch over een digitale identiteit. Zij zijn bang dat een digitaal ID, gekoppeld aan een Europees persoonsnummer, erg gevoelig is voor datalekken. 

Tot die tijd lekker bam bam bam dus

  1. Laatste nieuws