Bizar: illegale Turk die met opzet bejaarde vrouw aanreed voor 12 jaar de cel in voordat hij wordt uitgezet
Het land uit met deze gek en wel direct! We hebben het over ene Yilmaz Ç., een 52-jarige Turk die vorig jaar in Soes doelbewust een 73-jarige vrouw aanreed omdat hij opgepakt wilde worden, zodat hij in de gevangenis verzorgd zou worden door de staat. Koekoek! De vrouw raakte zwaargewond, liep botbreuken op in haar onderbenen, enkels en voeten en ook spieren en zenuwen raakten beschadigd. Of ze ooit herstelt is maar de vraag. De man heeft 12 jaar cel gekregen en zal na zijn detentie het land uitgezet worden. Dat meldt de Gooi en Eemlander.
Opgelost en klaar, zou je denken, maar nee. Dit is namelijk precies wat de man wilde. Wat ons betreft krijgt hij vandaag nog een enkeltje naar het land van Erdogan! Sinds 2021 trok hij zonder verblijfsvergunning door Nederland en omdat hij het nomadenbestaan beu was, dacht hij dat het slim was om met opzet iemand aan te rijden. Dan zou hij namelijk wél hulp krijgen. "Lekker vastzitten, lekker politie en justitie voor mij laten zorgen”, zei de Turk tegen de rechtbank. Ç. reed na de aanrijding dan ook direct door naar het politiebureau om zichzelf aan te geven.
Dat hij nu veroordeeld is tot twaalf jaar cel is wat dat betreft een gemiste kans. Had hem lekker direct op het vliegtuig gezet. Weg ermee. Nu zit hij alsnog jarenlang op kosten van de belastingbetaler een cel bezet te houden. Drie keer per dag krijgt hij eten aangereikt, hij kan aanspraak maken op medische zorg, hij heeft kleding nodig, bewakers moeten hem in de gaten houden. En ga zo maar door. Deze man verdient het niet om in Nederland te zijn, zelfs niet in een Nederlandse cel. Weg ermee.