Dierenmoordenaar Capelle aan den IJssel slaat weer toe: wéér een dier onthoofd in bos
Wat is er aan de hand in Capelle aan den IJssel? Er gaat daar iets goed mis want afgelopen zondag is daar wéér een onthoofd dier in de bossen gevonden. Dit keer ging het om een halsbandparkiet. In mei werden er nog onder andere drie onthoofde ganzen in het Schollebos gevonden. De politie denkt met één en dezelfde gek als dader te maken te hebben.
Ook zijn er eerder al een dode kat, een dode kip, een dode kraai, een dode haas en dode duiven gevonden. Alle beesten zijn op lugubere wijze om het leven gebracht, aldus de politie. Het is daarom zaak om de dader zo snel mogelijk te pakken. Nu zijn het nog dieren die worden vermoord, en dat is al erg zat, maar het kan zo maar zijn dat de dader zich in de toekomst vergrijpt aan een mens, wanneer het vermoorden van dieren begint te vervelen. Dat moment moeten de politie voor zijn en daarom zijn zij as we speak volop aanwezig in het bos. Herkenbaar én onherkenbaar.
De politie zegt dat zij meteen gebeld moeten worden als iemand een dood dier aantreft. Het is ons overigens een raadsel hoe je een vogel onthoofd. Probeer maar eens een kraai te vangen. Onmogelijk! Het is uitgesloten dat het om een wolf als dader gaat, want die is daar niet.