PowNed

Erasmus Universiteit beklad met Hamas-propaganda

Ja hoor, het is weer zover! Of zijn ze eigenlijk nooit weggeweest? De Rotterdamse Erasmus Universiteit is momenteel de standplaats van Hamas-aanhangers. Buiten posters van een veroordeelde terrorist, is de campus ook volgespoten met graffiti en de teksten zijn niet mals.

  1. PowNews
  2. Tom Olthof
  3. Laatste nieuws

ā€˜ACAB’, ā€˜Fuck Israel’ en ā€˜Death to Zionism’ zijn slechts enkele van de vriendelijke leuzen rondom de campus. Maar laten we eerlijk zijn: de vredelievende act hebben ze inmiddels al lang laten varen. Ook Erasmus-student Nawin Ramcharan is er helemaal klaar mee. ā€œIk heb net even gekeken welke uitingen er zijn gedaan, en er worden echt uitingen gedaan waarmee ze provoceren.ā€ Hij vindt het vooral jammer dat het op deze manier moet.

Als we de propagandaverspreiders om een reactie vragen, krijgen we, uiteraard, nul op het rekest. Sterker nog, de enige die wĆ©l iets wil zeggen, wordt direct de mond gesnoerd. ā€œIt’s not worth itā€, mompelt een wandelende protestsjaal. En ook dat vindt Nawin jammer. ā€œZe staan hier met een bepaalde manifestatie, maar als je ze dan vraagt wat de boodschap is, geven ze die niet.ā€

Hoe lang gaan scholen dit gedrag nog accepteren? Bekijk het hier terug!