PowNed

Hermans: 'NL'se jeugd paft te veel, verbod heeft geen zin'

LOL. Die  Sophie Hermans (minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) kan dus toch wel verstandige dingen zeggen. De Britten hebben aangekondigd om roken ten strengste te verbieden voor mensen die geboren zijn na 2008 en dus is de vraag: kunnen we dat in Nederland niet ook doen? Volgens Hermans heeft dit geen zin.

  1. Laatste nieuws

Een algeheel rookverbod vanaf een bepaalde generatie zou in Nederland volgens haar helemaal niet effectief zijn (joh). Volgens haar roken te veel jongeren in Nederland en zijn dat dan ook nog te vaak illegale vapes.

Ook is het volgens Hermans belangrijk dat binnen de Europese Unie meer dezelfde regels gaan gelden rond nicotinegebruik. En dat betekent dus niet dat je in Nederland je helemaal blauw betaalt voor een peukie, terwijl je dat over de grens veel goedkoper kunt halen. Want waar gaat iedereen heen als je in Nederland geen sigaretten meer kunt krijgen? Precies.