PowNed

LOL: witte zweetbanden niet aan te slepen, Depay blijkt trendsetter

Wij verklaarden Depay voor gek, maar we nemen alles terug. Net als de rest van Nederland OMARMEN wij vanaf nu de zweetband. Wat een geweldig ding, wat staat het hem goed en wat mooi dat de rest van Nederland nu ook massaal aan de zweetband gaat. Die dingen vliegen inmiddels over de toonbank en zijn een enorme rage aan het worden. Het is een kwestie van tijd voordat heel Nederland ermee loopt.

  1. Laatste nieuws

De reactie van Depay gisteravond na de gewonnen oefenwedstrijd tegen IJsland was dan ook geweldig. Demagoog eerste klas Jeroen Stekelenburg zei dat hij het echt niet wilde vragen, maar hij ontkwam het niet aan. Waarom de zweetband?! Depay op zijn beurt: WHO CARES! En hij heeft gelijk. Wij caren in elk geval niet meer en wij roepen heel Nederland op zo’n ding te kopen en op te doen. Wij zijn team Depay. En team vriendin van Depay want hij zei dat zij hem de zweetband mooi vond staan. ‘Een nieuwe look’, voegde hij daaraan toe. Jeroen Stekelenburg stamelde nog wat door als een dorpsdominee die graag hip wil overkomen maar het was voor iedereen duidelijk: Depay mag hem niet. En wij dus ook niet. Wie aan Depay zijn zweetband komt, komt aan ons!

Maar ze gaan dus als warme broodjes over de toonbank. Een woordvoerder van Intersport zegt tegen het ANP dat met name de witte exemplaren populair zijn, maar ook de oranje variant vindt gretig aftrek. "Vandaag staan er als het goed is een paar pallets met hoofdbanden op de stoep. Ik verwacht dat we een groot deel voor de eerste EK-wedstrijd kwijt zijn." Ook allerlei feestwinkels verdienen flink aan de zweethanden. 

Het betekent dat de Oranjekoorst echt aan het uitbreken is. Niet gek na twee oefenpotjes die simpel werden gewonnen. Feit blijft echter dat het straks pas echt om het echie gaat en het niet de bedoeling is dat Depay kansen blijft missen zoals gisteravond tegen IJsland. Eén spits moet scoren en aan één kans genoeg hebben. Zweetband of niet, Depay moet scoren.