Nederlandse man (31) sinds maandag vermist in Noord-Italië na wandeltocht
Wat een ellende! In Noord-Italië is een grootscheepse zoektocht op touw gezet voor ee 31-jarige Nederlandse man die maandag, na een middagje wandelen, niet terugkeerde bij zijn vrouw en kind. Er wordt met man en macht gezocht, met helikopters en al, maar volgens Italiaanse media wordt voor het ergste gevreesd. Het jonge Nederlandse gezinnetje waren op vakantie in de provincie Como, bekend van het meer. Sinds dinsdagochtend 10 uur wordt naar de man gezocht.
Vooralsnog zonder resultaat. De ouders van de man komen, zo wordt geschreven, vandaag aan in Italië. Dat de Italianen de zoektocht serieus nemen, blijkt wel uit het feit dat niet alleen brandweerlieden uit Como worden ingezet, maar ook uit Milaan en Pavia. Ook de carabinieri, politieagenten en vrijwilligers zoeken mee. Zoals gezegd worden ook helikopters ingezet, daarmee worden de ravijnen in het gebied afgespeurd. Ook speurhonden en drones zoeken mee. De IT-afdelingen van de politie zoekt naar signalen van de telefoon van de Nederlandse man.
De partner van de vermiste Nederland, krijgt inmiddels consulaire bijstand van het ministerie.De laatste persoon die de man heeft gesproken, zou een vrouw zijn waaraan hij vlak zijn voor vermissing vertelde dat hij de excursie naar Mota wil doen. Of hij dat daadwerkelijk ook gedaan heeft, is onduidelijk. De ouders van de man arriveren vandaag in het dorpje Livo.