Tesla-garage in Den Haag door tuig beklad met hakenkruizen en linkse leuzen
Elon Musk is misschien wel de rijkste man ter wereld, de populairste is hij zeker niet. Mensen vinden het maar niks dat hij de baas is van X, de baas is van Tesla, de baas is van SpaceX én minister is onder Donald Trump. Het maakt hem één van de meest machtige mannen ter wereld. En dat vinden mensen STOM. En dus is gisteravond de Tesla-dealer in Den Haag beklad met hakenkruizen en antifascistische leuzen. Logisch!
Het kan er in theorie natuurlijk ook mee te maken hebben dat iemand daar een Tesla heeft gekocht en nu al zat is van het moeten opladen en daarom boos is op de verkoper van dienst, die wellicht iets te positief is geweest over het rijden met een stekker. Dat kan. Het ligt echter meer voor de hand dat een stel werkloze linkse types vanuit het kraakpand naar de Tesla-showroom aan de Laan van Waalhaven in Den Haag zijn getrokken om daar tot vandalisme over te gaan.
De teksten waren uiteraard, precies zoals je van links tuig kan verwachten, niet al te creatief. Ze schreven: 'Fuck off facisten' en 'Nee tegen nazi's' op de buitenmuren. Met daarbij dus een paar hakenkruizen. Dikke kans natuurlijk dat dit een reactie is op het gebaar dat Musk vorige week maakte dat werd geïnterpreteerd als een Hitlergroet. Het zal hem leren!
En dan te bedenken dat elektrisch rijden vroeger echt iets was voor linkse mensen. Tijden zijn duidelijk veranderd.