PowNed

Totale idioot schiet met pistool in de lucht op Rotterdam Centraal

Nou dat is weer fraai. Je wilt gewoon de trein pakken en ineens klinkt er een schot door de stationshal. Welkom op Rotterdam Centraal, waar de woensdag voor sommige reizigers nét iets spannender begon dan gepland.

  1. Laatste nieuws

Rond 11.00 uur kreeg de politie een melding van een man met een vuurwapen in de stationshal. Volgens de politie werd er in de lucht geschoten. Of het om één of meerdere schoten ging, wordt nog onderzocht. Wonder boven wonder raakte niemand gewond.

De verdachte, een 26-jarige man uit Ridderkerk, werd enkele minuten later aangehouden. Hij zit vast en wordt verhoord. Tegelijkertijd kijkt de politie ook welke zorg hij mogelijk nodig heeft (wij gokken zeker iets in elk geval).

In de stationshal werd een kogelhuls gevonden. Schade is vooralsnog niet ontdekt, al sluit de politie niet uit dat tijdens het onderzoek alsnog een kogelinslag wordt gevonden. De reizigers konden na de schrik hun weg vervolgen. De vraag blijft vooral hoe iemand met een vuurwapen midden op een van de drukste stations van Nederland überhaupt zover kon komen.