Wanhopige zoektocht naar premier: ‘Timmermans of Keijzer?’
Het kabinet is gevormd, jippie! Nu nog een poppetje dat de hele meute bij elkaar houdt. De open vacature hangt als een donkere wolk boven Den Haag. Waarom lijkt niemand er zin in te hebben? Politiek verslaggeefster Sarah Bakker ging op zoek naar nieuws over de zoektocht naar de nieuwe premier.
Er zijn al verschillende namen genoemd. Ome Roon (Plasterk) leek een goede optie, maar bleek toch geen zin te hebben in politieke spelletjes. Hij ziet ervan af, nadat er voornamelijk vanuit NSC-hoek grote twijfels waren. Wie blijft er over? Thierry Baudet weet het wel: ‘’Frans Timmermans. Of Geert maakt een laatste move met Mona Keijzer.’’
Uiteindelijk komt Richard van Zwol, toekomstig formateur, zijn kamertje uitgekropen. Zal hij met de verlossende woorden komen over de nieuwe minister-president?
Bekijk het hier: