PowNed

Zombie-demonstrant schranst roze plopkap!

Het groepje beroepsdemonstranten heeft zich weer verzameld in Den Haag. Als verrassing hebben ze ditmaal weer eens de Utrechtsebaan geblokkeerd. Tonnen gevuld met cement zijn op de A12 geplaatst, met boze mensen eraan vast. Of kunnen we beter zeggen: de zombies uit ‘The Sitting Dead’?

  1. PowNews
  2. Tom Olthof
  3. Laatste nieuws

En deze keer geen woede over het klimaat, maar over het nieuwe kabinet. Dat zit volgens hen vol met fascisten. Een demonstrant zegt zelfs dat er grenzen moeten komen aan de democratie: ‘’Deze hadden na de oorlogsjaren beter gekaderd moeten worden. Er zit een beperking aan vrijheid van meningsuiting.’’ 

Een andere beroepsdemonstrant heeft lang nagedacht over de actie die hij zou gaan ondernemen bij het zien van de roze plopkap. Als een zombie, met een geopende mond vol kwijl, stormt de man op Tom Olthof af. 

Hoe dat afloopt, zie je hier: